Pasiruoškite tarptautiniams anglų kalbos egzaminams su profesionalais
Kviečiame ruoštis IELTS, CAE, TOEFL ir kitiems tarptautiniams egzaminams. Po trijų mėnesių kursų į egzaminą eisite žinodami, kokios yra jo užduotys ir pasitreniravę nedaryti dažniausiai pasitaikančių klaidų, užpildę žinių spragas.
Mes - vienintelis sertifikuotas Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje.
Dėstytojai, rengiantys egzaminams, turi daugiau nei 10-ties metų patirtį.
>94% lankiusių mūsų parengimą IELTS, išlaiko egzaminą reikiamu balu.
Į egzaminą eikite pasiruošę
Susipažinkite su egzamino struktūra, dažniausiai daromomis klaidomis ir kartu su dėstytojų palaikymu atlikite bandomuosius testus.
Parengiame egzaminams per 3 mėn.
Jei ruošiatės CAE egzaminui pas mus, egzamino laikymui gausite 10% nuolaidą.
Kiekvienam egzaminui galite ruoštis individualiai, pasirinkdami intensyvumą.
IELTS kursai
IELTS egzaminą dažniausiai renkasi ketinantys dirbti arba studijuoti užsienyje. Anglų kalbos mokėjimo lygis prilygsta B1-C2. Lietuvoje užskaitomas vietoje VBE.
Galiu pasakyti, jog pamokos buvo įtraukiančios, naudingos. Dėstytoja išsamiai išaiškindavo kiekvieną temą, atsakydavo į visus klausimus. Atmosfera kursuose – neįtempta. Nedidelėje grupelėje visi vieni kitus pažinojo, laisvai bendravo, tad dvi valandos besimokant neprailgdavo. Labai džiaugiuosi rezultatais, kuriuos pasiekiau lankydamas „Kalba.Lt“ paruošiamuosius kursus IELTS egzaminui. Jie ne tik padėjo išlaikyti IELTS egzaminą reikiamam rezultatui, bet ir ganėtinai sustiprino anglų kalbos žinias.
MATAS
Esu labai patenkinta pasiruošimo IELTS egzaminui pamokomis. Lankiau individualias pamokas pas mokytoją Jurgitą. Ji reikli, griežta, tačiau jos dėstymas labai aiškus, konstruktyvus, sklandus, po kiekvienos pamokos jaučiasi progresas. Esu patenkinta tiek „Kalba.Lt“ vadybininkės Jūratės darbu, tiek savo mokytoja Jurgita. „Kalba.Lt“ kursus tikrai rekomenduočiau visiems, kuriems jie būtų aktualūs ir reikalingi.
MONIKA 25m.
IELTS kursai „KALBA“ mokykloje buvo tikras gaivaus oro gūsis po vidurinės mokyklos. Ne tik pamokos buvo įdomios bei labai interaktyvios, tačiau ir pirmą kartą pasijutau esąs tarp motyvuotų bei stiprių studentų. Mokytojos sistema buvo sklandi ir turėjo aiškią struktūrą, kurią supratau ir atitinkamai planavau savo laiką. Buvo puikiai išlaikytas balansas tarp užduočių, atliekamų klasėje bei namuose. Kursų pabaigoje buvo tikrai gaila palikti puikią įstaigą. Šiuo metu jau mokausi Jungtinėje Karalystėje. Nuoširdžiai dėkoju „KALBA“ kursams ir mokytojai Agnietei už suteiktas žinias.
TOMAS 20m.
IELTS egzamino kursai buvo be galo naudingi ir informatyvūs. Mokytoja labai gerai išaiškindavo naują informaciją, pateikdavo tinkamus pavyzdžius. Be abejo, pamokose buvo nerealiai daug juoko, žaidimų ir kitokių linksmybių. Mano manymu, šie kursai buvo tikrai vertingi bei naudingi.
TAUTVYDAS SKROLIS
Man labai patinka jūsų IELTS pasiruošimo kursai. Visų pirma, dėstytoja puikiai išmano savo darbą ir, turbūt, tik jos dėka jaučiu savo tobulėjimą. Labai džiaugiuosi, jog ji mus „spaudžia“, nes per daug atsipalaiduotume. Labai gerai suderintas kursų laikas, nors, mano nuomone, kursai galėtų prasidėti ir baigtis kiek anksčiau.