Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Urtė Mikelevičiūtė apie sprendimą mesti gerai apmokamą darbą ir taisyklę, kuri padėjo pasiekti svajonę

Kaip pasimatuoti specialybę? Laidoje diskutuojame – kaip padaryti logišką studijų pasirinkimą, kai renkamasi iš kelių skirtingų specialybių.

Pasidalinkite įrašu

Kaip pasimatuoti specialybę? Jei esu įsitikinęs, kad studijuoti reikia kažkokį konkretų dalyką, o pasirinkimo logika nėra visai aiški – galima karjerą pasibandyti. Taip pat ją galima pasibandyti ir tiems, kurie daro pasvertą sprendimą, bet neapsisprendžia tarp kelių skirtingų specialybių.

Laidos svečiai: tinklaraštininkė, restoranų konsultantė ir someljė Urte Mikelevičiūte ir Žvėryno gimnazijos prof. ugdymo mokytoja Laima Jankauskiene.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.