Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Vieniems vaikams kompiuteriniai žaidimai – prapultis, kitiems – kelias į būsimą karjerą: kaip atskirti, kuris yra kuris?

Kokį kompiuterinio raštingumo lygį turėtume turėti, kad būtume konkurencingi XXI amžiuje? Laidoje kalbėsime apie kompiuterinio raštingumo ir kompiuterinių žaidimų įtaka karjerai.

Pasidalinkite įrašu

Diskusija apie kompiuterinio raštingumo ir kompiuterinių žaidimų įtaka karjerai. Kas yra kompiuterinis raštingumas ir kuo jis skiriasi nuo žaidimų konsolės valdymo. Kokį to kompiuterinio raštingumo lygį turėtume turėti, kad būtume konkurencingi XXI amžiuje?

Laidos svečiai: gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis ir kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pareščius.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.