Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Vlada Musvydaitė keliones į biurą ir iš jo darbuotojams įskaičiavo į darbo laiką: davė neįtikėtiną rezultatą

Para trunka 24 valandas: kaip viską suspėti? Kartu su studijos svečiais kalbame apie tai, kodėl vis trūksta laiko, o dėl to patiriame stresą.

Pasidalinkite įrašu

Para trunka 24 valandas: kaip viską suspėti? Kartu su studijos svečiais kalbame apie tai, kodėl trūksta laiko, o dėl to patiriame stresą. O kodėl jo trūksta? Rodos, vieni per dieną sportuoja, randa laiko draugams, dirba, ruošia valgyti, užsiima hobiais ir daro dar penkis dalykus, o kiti – nieko nesuspėja. Kodėl taip nutinka?

Laidos svečiai: Vlada Musvydaitė, programėlės „Walk 15“ įkūrėja ir Asta Blažinskienė, koučingo specialistė, lektorė ir karjeros konsultantė.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.