Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Žinių Premija – Kiekvienam trokštančiam tobulėti!

Žinių premija

Pasidalinkite įrašu

Sertifikuoti mokymai

25-tasis mūsų, KALBA, sezonas yra skirtas jums, mūsų klientai!

Vasarą mes ne atostogavome, o stropiai ruošėme namų darbus: mes ieškojome dėstytojų, kūrėme naujus produktus, tobulinome jau turimus. Dažėme Vilniaus ir Klaipėdos auditorijų sienas, Kaune įsigijome naujos technikos mokymams, taip pat atsinaujinome ir kituose filialuose. Įtemptai mąstėme, kaip nudžiuginti savo lojalius klientus, įsivedėme naujas tradicijas ir nusprendėme rašyti daugiau įdomių straipsnių. Viską sudėlioję į lentynas apsidairėme aplink su pasididžiavimu: kažkam tikrai priklauso apdovanojimas.

Žinoma, apdovanojimas, kodiniu pavadinimu Žinių Premija, priklauso jums (O jau galvojote, kad apdovanosime save)! Norime suteikti šią premiją Klientams, nes būtent jūs kasdien verčiate mus vis labiau stengtis, ieškoti naujų būdų mokyti ir mokytis patiems. Taip pat nuoširdžiai tikime, kad kiekvienas žmogus, trokštantis tobulėti yra vertas Žinių Premijos: postūmio nedvejoti ir žengti tvirtą žingsnį edukacijos keliu.

Žinių Premijos dydis priklauso nuo to, ar keliu eisite grupėje ar individualiai. Paprastai tariant: jei registruositės į grupinius kursus, gausite 12% NUOLAIDĄ, o jei norite įgyti naujų žinių individualiai – 10% nuolaidą.

Jūsų edukacinė kelionė su KALBA prasideda vos parašius mums užklausą. Nesvarbu, kokia tai paslauga – mūsų konsultantai parinks tinkamiausią variantą pagal jūsų poreikius, mokymosi stilių, galimybes. Sužinosite, ką išmoksite kursuose ar konsultacijose, gausite visą informaciją kas, kur, kada. Žengsite į klasę pasiruošę susipažinti su konsultantais, dėstytojais ir kelionės bendražygiais. Turime įspėti, kad ši kelionė – be galo: nuėjus pirmą kilometrą VISADA norisi dar. Verta paminėti, kad už kiekvieną nueitą atkarpą gausite sertifikatą.

Kaip ir praėjusiais mokslo metais, taip ir šiemet, garantuojame jums kokybę. Lojalūs klientai jau žino, ko mes verti, o naujiems pakartosime tris savo garantijas:

Žinių Premija*

  • 12% Kalbų kursams grupėse
  • 12% Pasirengimui tarptautiniams egzaminams grupėse
  • 12% Korepetavimui ir pasirengimui brandos egzaminams
  • 10% individualiems** kursams
  • 10% individualiam** pasirengimui tarptautiniams egzaminams
  • 10% individualiam** korepetavimui

* nuolaida taikoma apmokėjus visa sumą iš karto
**taikoma perkant 20 akademinių valandų

Išmokimo garantija

Garantuojame, kad su mūsų pagalba jūs išmoksite naujos kalbos, arba ženkliai pagilinsite jau turimos žinias. Jei kurso metu nepavyks pasiekti tam tikro lygio, leisime kartoti kursą.

Garantuotos grupės garantija

Ieškokite grupių tvarkaraščiuose, kurių statusas –  „Garantuota“. Šios grupės tikrai įvyks, tad galite registruotis ar net iškart pirkti vietą jose internetu ir ramiai laukti pradžios.

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, kad grąžinsime pinigus, jeigu po pirmų 2 užsiėmimų kalbų kursai neatitiks jūsų lūkesčių arba pasirodys jums netinkami.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Studijos Anglijos universitetuose
Kalbų kursai

Anglų kalba pasaulio kontekste: kodėl ji svarbi?

Jei nutartumėte išmokti tik vieną užsienio kalbą, tikrai siūlytume anglų. Nesvarbu, ar norėtumėte keliauti, ar megzti verslo ryšius užsienyje ar dirbti tarptautinėje įmonėje: tai kalba, kurios Jums prireiks.