fbpx
CAE arba IELTS egzaminas vietoje anglų k. VBE – vis dar turi laiko pasiruošti

CAE arba IELTS egzaminas vietoje anglų k. VBE – vis dar turi laiko pasiruošti

Abituriente, supratai, kad mokykloje B lygiu pasirinkto anglų kalbos kurso gali nepakakti tam, kad anglų kalbos valstybinį bandos egzaminą išlaikytum aukštu balu? Nesijaudink, turime tau gerą žinią! Kviečiame laikyti CAE arba IELTS egzaminą vietoje VBE!

Ar žinojai, kad pakankamai gerai išlaikytas tarptautinis CAE ar IELTS egzaminas gali būti prilyginti brandos egzaminams? Pavyzdžiui, 7,0 balo išlaikytas IELTS egzaminas prilyginamas 100 proc. valstybinio brandos egzamino, o CAE (Cambridge English: Advanced) – ketvirtas iš penkių pagrindinių Kembridžo organizuojamų anglų kalbos egzaminų – atitinka IELTS 6,5–8,0 įvertinimą ir taip pat gali atstoti VBE rezultatą.

Žinoma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šių egzaminų užduotys yra specifinės, sudėtingesnės nei anglų kalbos valstybinio brandos egzamino, todėl būtina rasti laiko egzaminui pasiruošti kartu su profesionaliais dėstytojais.

Net jei iki egzaminų sesijos beliko vos keli mėnesiai, su KALBA tu vis dar gali spėti pasiruošti šiems egzaminams! Nedelsk ir kreipkis į artimiausią KALBA filialą arba užpildyk užklausos formą ir pateiksime visą informaciją apie artimiausius pasiruošimo norimam egzaminui kursus ir galimas egzaminų datas.

Šie egzaminai itin lankstūs:

  • galima pasirinkti kada, kur ir kaip laikyti;
  • dalį egzamino galima atlikti nuotoliniu būdu, kompiuterio pagalba;
  • esant poreikiui, egzaminą galima laikyti kelis kartus, arba galima laikyti kelis skirtingus egzaminus.

IELTS egzamino rezultatai galioja 2 metus, o CAE – visą gyvenimą, tad šiuos egzaminus gali laikyti net jei tu dabar vienuoliktoje klasėje ir nenori kitais metais laikyti anglų valstybinio brandos egzamino. Laiką, kurį skirtum mokydamasis anglų kalbos egzaminui išnaudok besiruošdamas kitiems egzaminams, išlaikyk IELTS arba CAE egzaminą jau dabar!