Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Dar yra laiko pagerinti pažymius su KALBA korepetitoriais

korepetavimo paslaugos

Pasidalinkite įrašu

Ei, moksleivi, artėja semestro pabaiga, o pažymiai galėtų būti ir geresni? Dar nevėlu juos pagerinti, pasinaudojant korepetavimo paslaugomis! Pažymių gerinti nereikia? Tuomet gal nori labiau pasigilinti į tau įdomų mokomąjį dalyką?

Individualūs korepetavimo kursai padės tau ne tik užpildyti atsiradusias spragas, bet ir įtvirtinti jau turimas žinias, ugdys tavo iniciatyvumą bei stiprins motyvaciją tobulėti ir padės susisteminti mokomąją medžiagą. Jų metu taip pat lavinsi savo atmintį, analitinį ar kūrybinį mąstymą.

Korepetavimo programa bus parengta individualiai, atsižvelgiant į tavo gebėjimus. Kartais būna nedrąsu paklausti mokytojo ar paprašyti pakartoti temą, tad korepetavimo paslaugos – puiki išeitis atsikratyti šių baimių ir pagilinti savo žinias. Juk kiekvienas mokytojas temas aiškina šiek tiek savaip, tad tai gali tapti puikiu būdu pažvelgti į mokomąjį dalyką iš kito kampo ir atrasti tai, ko anksčiau nepastebėjai.

Visgi vertėtų nepamiršti, kad svarbiausia – ne pažymiai, o žinios. Tad siek papildyti jų bagažą, o kartu pagerės ir pažymiai.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.