Kalba.Lt

NEMOKAMAS telefonas 8 800 30030 (I-V 9:00-18:00)

Dar yra laiko pagerinti pažymius su KALBA korepetitoriais

korepetavimo paslaugos

Pasidalinkite įrašu

Ei, moksleivi, artėja semestro pabaiga, o pažymiai galėtų būti ir geresni? Dar nevėlu juos pagerinti, pasinaudojant korepetavimo paslaugomis! Pažymių gerinti nereikia? Tuomet gal nori labiau pasigilinti į tau įdomų mokomąjį dalyką?

Individualūs korepetavimo kursai padės tau ne tik užpildyti atsiradusias spragas, bet ir įtvirtinti jau turimas žinias, ugdys tavo iniciatyvumą bei stiprins motyvaciją tobulėti ir padės susisteminti mokomąją medžiagą. Jų metu taip pat lavinsi savo atmintį, analitinį ar kūrybinį mąstymą.

Korepetavimo programa bus parengta individualiai, atsižvelgiant į tavo gebėjimus. Kartais būna nedrąsu paklausti mokytojo ar paprašyti pakartoti temą, tad korepetavimo paslaugos – puiki išeitis atsikratyti šių baimių ir pagilinti savo žinias. Juk kiekvienas mokytojas temas aiškina šiek tiek savaip, tad tai gali tapti puikiu būdu pažvelgti į mokomąjį dalyką iš kito kampo ir atrasti tai, ko anksčiau nepastebėjai.

Visgi vertėtų nepamiršti, kad svarbiausia – ne pažymiai, o žinios. Tad siek papildyti jų bagažą, o kartu pagerės ir pažymiai.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Studijos Anglijos universitetuose
Kalbų kursai

Anglų kalba pasaulio kontekste: kodėl ji svarbi?

Jei nutartumėte išmokti tik vieną užsienio kalbą, tikrai siūlytume anglų. Nesvarbu, ar norėtumėte keliauti, ar megzti verslo ryšius užsienyje ar dirbti tarptautinėje įmonėje: tai kalba, kurios Jums prireiks.