Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

IELTS ar CAE: kurį egzaminą rinktis?

IELTS ar CAE

Pasidalinkite įrašu

Tarptautiniai egzaminai vis dar išlaiko savo populiarumą. Tačiau neretas svarsto, kurį tarptautinį egzaminą pasirinkti: IELTS ar CAE. Taigi kokie pagrindiniai šių egzaminų skirtumai?

Tarptautiniai egzaminai – puikus būdas parodyti savo anglų kalbos žinias, o jų sertifikatai – pripažįstami daugelyje pasaulio šalių. Jie pripažįstami ir darbdavių, tad pravers kylant karjeros laiptais.

Moksleiviams svarbu žinoti, jog 60 proc. iš CAE arba 7.0+ balų įvertinimas iš IELTS prilyginami 100 proc. valstybinio anglų kalbos brandos egzamino įvertinimui. Jei svarstote apie studijas užsienyje – tai puikus būdas išlaikyti egzaminą anksčiau ir pasilikti daugiau laiko kitiems brandos egzaminams.

KALBA siūlo ne tik pasiruošimo egzaminams kursus. Jūs pas mus galite laikyti ir tarptautinius egzaminus. Besiruošiantiesiems egzaminams siūlome laikyti egzaminus pigiau.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.