Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip darbuotojų stiprybės gali padėti suformuoti efektyvią komandą?

MNLIFE mokymai vadovams

Pasidalinkite įrašu

Visos įmonės turi galimybių pakelti savo komandos efektyvumą: tereikia atrasti ir įgalinti komandos narių asmenines stiprybes. Žmogaus stipriosios pusės yra svarbi pozityviosios psichologijos tyrimų ir taikymo tema, o įmonėse šis metodas taikomas vis dažniau. Tie, kurie kasdien išnaudoja savo stiprybes, yra net šešis kartus labiau įsitraukę į organizacijos veiklą, todėl labai svarbu leisti kiekvienam išnaudoti savo tikrąjį potencialą ir taip ne tik kurti efektyvesnę komandą, bet ir užtikrinti mažesnę darbuotojų kaitą bei pagerinti vidinę komunikaciją.

Atskleiskite stipriąsias puses ir jomis pasidalinkite

Pirmasis ir svarbiausias žingsnis – komandos narių stiprybių identifikavimas. Šiam etapui negailėkite resursų, nes nuo jo priklauso visas tolimesnis procesas. Pasirinkite tokią sistemą, įrankį, mokymus, kurie parodys rezultatus jums suprantama išraiška.

„KALBOJE“ siūlome ir naudojame Prigimčių ir Intelektų sistemą, arba MNLIFE mokymus, nes jie pamatuoja visas asmenines savybes nuo verslumo ir kūrybiškumo iki administravimo ir muzikalumo. Ši sistema padeda surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi komandos nariai elgiasi skirtingai. Žinoma, yra ir kitų modelių, tad skirkite laiko pasirinkti Jums labiausiai tinkančiam variantui.

MNLIFE mokymai vadovams
 

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker