Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip darbuotojų stiprybės gali padėti suformuoti efektyvią komandą?

MNLIFE mokymai vadovams

Pasidalinkite įrašu

Visos įmonės turi galimybių pakelti savo komandos efektyvumą: tereikia atrasti ir įgalinti komandos narių asmenines stiprybes. Žmogaus stipriosios pusės yra svarbi pozityviosios psichologijos tyrimų ir taikymo tema, o įmonėse šis metodas taikomas vis dažniau. Tie, kurie kasdien išnaudoja savo stiprybes, yra net šešis kartus labiau įsitraukę į organizacijos veiklą, todėl labai svarbu leisti kiekvienam išnaudoti savo tikrąjį potencialą ir taip ne tik kurti efektyvesnę komandą, bet ir užtikrinti mažesnę darbuotojų kaitą bei pagerinti vidinę komunikaciją.

Atskleiskite stipriąsias puses ir jomis pasidalinkite

Pirmasis ir svarbiausias žingsnis – komandos narių stiprybių identifikavimas. Šiam etapui negailėkite resursų, nes nuo jo priklauso visas tolimesnis procesas. Pasirinkite tokią sistemą, įrankį, mokymus, kurie parodys rezultatus jums suprantama išraiška.

„KALBOJE“ siūlome ir naudojame Prigimčių ir Intelektų sistemą, arba MNLIFE mokymus, nes jie pamatuoja visas asmenines savybes nuo verslumo ir kūrybiškumo iki administravimo ir muzikalumo. Ši sistema padeda surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi komandos nariai elgiasi skirtingai. Žinoma, yra ir kitų modelių, tad skirkite laiko pasirinkti Jums labiausiai tinkančiam variantui.

MNLIFE mokymai vadovams
 

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.