Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kaip pasirinkti universitetą?

Kaip pasirinkti universitetą

Pasidalinkite įrašu

Kelis kartus svarstei galimybę studijuoti užsienyje, bet, pripažinkim – savo dienotvarkėje neradai laiko net pasidomėti, kodėl verta rinktis vieną ar kitą universitetą. Jei dienotvarkė atlaisvėtų, informacijos tiek daug, kad, rodos, neužtektų laiko perskaityti net trečdalio iki kol ateis laikas siųsti dokumentus. Ką daryti?

  1. Kaip jau turbūt žinai – gali užsiregistruoti į mūsų konsultaciją. Čia ne tik paaiškinsime tau kas, kada ir kaip, bet ir NEMOKAMAI lydėsime tave viso proceso metu. Kodėl verta rinktis mus?
  1. Gali toliau skaityti šį straipsnį ir atsakinėti į klausimus. Jei žinosi atsakymus į juos  – tikrai jausiesi tvirčiau rinkdamasis iš universitetų sąrašo ar bendraudamas su studijų konsultantais. Straipsnio apačioje rasi .pdf anketą, kurią gali atsispausdinti ir užpildyti – taip visą informaciją apie universitetus turėsi vienoje vietoje.

Pradedam!

Paprasčiausias klausimas – kas  tau svarbu kasdieniame gyvenime? Kol gyveni su tėvais ir esi pratęs prie Lietuvos klimato – viskas paprasta. O ar galėtum gyventi ten, kur nuolatos lyja, labai karšta? Pagalvok kiek tau svarbus ne tik klimatas, bet ir aplinka: ar šalia yra muziejų, parkų, dviračių takų, krepšinio aikštelių, ar verda naktinis gyvenimas? Kiek trunka kelionė nuo universiteto iki gyvenamosios vietos? Kur gyvensi: bendrabutyje ar nuomuosiesi būstą? Trumpiau: pasitikrink orų prognozes ir pažvelk, ar gali toje vietoje leisti laisvalaikį ir gyventi taip, kaip tau patinka.

Kitas klausimas – pinigai. Kiek kainuoja studijos, ar galima gauti stipendiją, finansavimą? Kiek kainuoja bendrabutis, maistas, pramogos? Ar galima dirbti ir užsidirbti? Viskas priklauso nuo šalies ir konkretaus atvejo. Čia tikrai lengviausia būtų paklausti konsultanto, bet jei nori bent apytikslių sumų – žvelk į 17-tą FRESHMAN’o puslapį.

Pagalvok apie tai, kodėl tu nori studijuoti užsienyje. Jei sieki pasinerti ir suprasti kitą kultūrą – pirmenybę teik universitetams, kuriuose mažiau užsieniečių, ir kuriuose moko tos šalies valstybine kalba. Jei tavo tikslas – tapti specialistu, ieškok universiteto, kuris ne tik dėsto tavo pasirinktą dalyką, bet dėsto jį gerai. Atkreipk dėmesį, kad geriausiu pripažintas šalies universitetas nebūtinai geriausiai parengia medikus ar žurnalistus.

Visą klausimų sąrašą rasi anketoje. Kviečiame ją atsispausdinti ir pradėti po truputėlį pildyti!

Nori užsiregistruoti į konsultaciją? Registruokis į konsultaciją!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.