Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

KALBA tapo „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ klausimų ir prizų steigėja!

Paslaugos

Pasidalinkite įrašu

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – tradicija tapusi žinių viktorina, kurioje rungiasi 5-12 klasių mokiniai. Nuo 2008-ųjų metų šauniausiems mūsų šalies vaikams jau išdalinta 40 garbingų titulų. Nugalėtojai kasmet pagerbiami Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. KALBA šiais metai iniciatyviai prisideda prie „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ projekto misijos – skatinti mokinių smalsumą, domėjimąsi mokslu bei supančiu pasauliu, raginti mokinius dalyvauti visuomeniniuose projektuose.

Net keturių laidų metu išgirsite „KALBA“ grupės kūrėjo, profesionalaus konsultanto karjeros ir vidurinio mokslo klausimais Ryčio Jurkėno užduodamus klausimus 5-tokams. Pirmiesiems teisingai atsakiusiems bus dovanojama savaitė KALBOS vasaros dienos stovykloje – Cambridge English Day Camp! Moksleivių lauks anglų kalbos užsiėmimų programa, parengta vaikams skirtų tarptautinių Cambridge egzaminų pagrindu, o popietinės veiklos ir ekskursijos bus kupinos nepamirštamų įspūdžių ir pažinimo!

Įdomu

  • Projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ organizuojamas jau 11 metus!
  • Net ir pačių rimčiausių projektų eigoje nutinka neįtikėtinų situacijų. Čia galite pamatyti užfiksuotas juokingiausias „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ filmavimo akimirkas. Žiūrėti>>

Pasižymėk datas ir stebėk laidas 10 val. 30 min. per LRT televiziją.

  • Gegužės  5 d. – pusfinalis
  • Gegužės 12 d. – pusfinalis
  • Gegužės 19 d. – pusfinalis
  • Gegužės 26 d. – finalas

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.