Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Gamybos ir gamybos valdymo srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about production

Apie gamybos ir gamybos valdymo studijas

Gamyba ir gamybos valdymas – tai plati disciplina, kurioje mokslinės, ekonominės ir socialinės žinios naudojamos struktūrų, mašinų, prietaisų, sistemų ir medžiagų projektavimui, eksploatacijai ir priežiūrai.

Čia įgysite praktinių inžinerijos žinių, sužinosite apie įvairius mechanizmus, palengvinančius gamybos procesą, taip pat ugdysite procesų ir resursų valdymo įgūdžius.

Dažniausiai gamybos valdymas – magistrantūros studijų programa, į kurią priimami inžinerijos, elektrotechnikos, kompiuterių mokslo, fizikos ar vadybos absolventai.

Teorines paskaitas dažnai veda ne akademinėje, o profesinėje srityje pasižymėję žmonės. Dažniausiai nagrinėjamos realios situacijos – case studies. Šioje srityje labai daug praktikos – workshop‘ų, inžinerinės kūrybos, darbo laboratorijose, grupinių užduočių ir praktikos įmonėse.

Studijų metu išmoksite naudoti ne tik 3D modeliavimo programas ar valdyti projektus – šioje srityje itin svarbios ir specialios pramoninės technikos valdymo, robotikos, kokybės užtikrinimo ir resursų valdymo žinios.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Gamybos ir gamybos valdymo specializacijos

Kelios stambiausios gamybos ir gamybos valdymo sritys (dauguma jų – tarpdisciplininės):

 • Technomechanika – tai sritis, kurioje matematikos ir kompiuterių mokslo žinios naudojamos inžineriniuose projektuose. Pagrindinis technomechaniko darbo įrankis – programa Mathcad, o mokomieji dalykai apima aritmetiką, diferencines lygtis, iteracinius metodus, Taylor‘o eilutes, vektorius, matricas ir t. t. Svarbu paminėti, kad šioje srityje matematika yra grynai taikomoji: mokomasi būtent aritmetikos pritaikymo konkrečiose situacijose.
 • Vadyba – čia kalbame apie vadybos sritį, kurios absolventai kartu yra ir inžinieriai. Taip parengtas vadybininkas ar vadovas gali pasiekti geresnių rezultatų tam tikrose srityse, nes supranta ir kitų grandžių „virtuvę“.
 • Verslo procesų valdymas – tai sritis, kurios absolventai geba optimizuoti gamybos įmonės veiklos procesus, modeliuoti įvairias situacijas, teisingai paskirstyti resursus tam tikram tikslui.

Karjeros kryptys

Karjeros galimybės:

 • verslo ir gamybos statistikos specialistas;
 • gamybos kaštų paskirstymo specialistas;
 • gamybos personalo vadovas;
 • projektų vadovas;
 • gamybos vadovas;
 • gamybos optimizavimo įrangos kūrėjas;
 • procesų vadovas;
 • techninės įrangos pardavimų ir (arba) pirkimų vadybininkas.

Kitos specialybės, kuriose gali praversti gamybos valdymo žinios:

 • biomedicinos inžinierius;
 • gamybos sistemų inžinierius;
 • patentų vertintojas;
 • kokybės inspektorius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Sunderland
University of Sunderland

Įsikūręs šiaurės rytų Anglijoje, kur driekiasi geriausi to regiono paplūdimiai. Universitetas pripažintas prieinamiausiu užsienio studentams Didžiojoje Britanijoje, kuriame pirmauja mechanikos, turizmo ir žiniasklaidos studijų programos.

SKAITYTI »
Logotipas_0083_admin-ajax (20)
University of Birmingham

Tai antras pagal dydį miestas, turintis virš milijono gyventojų centrinėje Anglijoje, kuriame ir įsikūręs šis universitetas. Šioje aukštojoje mokykloje galima studijuoti beveik viską nuo teisės iki dramos, nuo kriminoligijos iki žurnalistikos, o vėliau visa tai pratęsti doktorantūros studijose.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »
newcastle-university
Newcastle University

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu” Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

SKAITYTI »
city of london
City, University of London

Tai Londono centre įkurtas universitetas, užimantis lyderio pozicijas verslo, vadybos ir marketingo studijų programų srityse. Universitetas patenka į pasaulio geriausiųjų universitetų sąrašo viršūnes. Tai puiki vieta studijuoti, kurti ir įgyvendinti inovatyvias idėjas.

SKAITYTI »
University of Warwick
University of Warwick

Šis universitetas įsikūręs Anglijos viduryje, šalia Koventrio ir Birmingamo miestų. Voriko mokymo įstaigai priklauso trys studentų miesteliai: centrinis, Gibet Hilo ir Vestvudo. Universitetas turi partnerių Australijoje ir Amerikoje. Dabar jame studijuoja apie 23 trūkst. jaunuolių.

SKAITYTI »
University of Salford
University of Salford

Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich” kursus.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
University College Birmingham
University College Birmingham

Ši nedidelė, specializuota aukštoji mokykla siūlo įvairias turizmo, svetingumo, kulinarijos meno ir vadybos studijų programas. Tai optimalus pasirinkimas, kurie nori rinktis paruošiamąsias programas ir vėliau pratęsti bakalauro bei magistrantūros studijas.

SKAITYTI »