Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Gamybos ir gamybos valdymo srities studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about production

Apie gamybos ir gamybos valdymo studijas

Gamyba ir gamybos valdymas – tai plati disciplina, kurioje mokslinės, ekonominės ir socialinės žinios naudojamos struktūrų, mašinų, prietaisų, sistemų ir medžiagų projektavimui, eksploatacijai ir priežiūrai.

Čia įgysite praktinių inžinerijos žinių, sužinosite apie įvairius mechanizmus, palengvinančius gamybos procesą, taip pat ugdysite procesų ir resursų valdymo įgūdžius.

Dažniausiai gamybos valdymas – magistrantūros studijų programa, į kurią priimami inžinerijos, elektrotechnikos, kompiuterių mokslo, fizikos ar vadybos absolventai.

Teorines paskaitas dažnai veda ne akademinėje, o profesinėje srityje pasižymėję žmonės. Dažniausiai nagrinėjamos realios situacijos – case studies. Šioje srityje labai daug praktikos – workshop‘ų, inžinerinės kūrybos, darbo laboratorijose, grupinių užduočių ir praktikos įmonėse.

Studijų metu išmoksite naudoti ne tik 3D modeliavimo programas ar valdyti projektus – šioje srityje itin svarbios ir specialios pramoninės technikos valdymo, robotikos, kokybės užtikrinimo ir resursų valdymo žinios.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Gamybos ir gamybos valdymo specializacijos

Kelios stambiausios gamybos ir gamybos valdymo sritys (dauguma jų – tarpdisciplininės):

 • Technomechanika – tai sritis, kurioje matematikos ir kompiuterių mokslo žinios naudojamos inžineriniuose projektuose. Pagrindinis technomechaniko darbo įrankis – programa Mathcad, o mokomieji dalykai apima aritmetiką, diferencines lygtis, iteracinius metodus, Taylor‘o eilutes, vektorius, matricas ir t. t. Svarbu paminėti, kad šioje srityje matematika yra grynai taikomoji: mokomasi būtent aritmetikos pritaikymo konkrečiose situacijose.
 • Vadyba – čia kalbame apie vadybos sritį, kurios absolventai kartu yra ir inžinieriai. Taip parengtas vadybininkas ar vadovas gali pasiekti geresnių rezultatų tam tikrose srityse, nes supranta ir kitų grandžių „virtuvę“.
 • Verslo procesų valdymas – tai sritis, kurios absolventai geba optimizuoti gamybos įmonės veiklos procesus, modeliuoti įvairias situacijas, teisingai paskirstyti resursus tam tikram tikslui.

Karjeros kryptys

Karjeros galimybės:

 • verslo ir gamybos statistikos specialistas;
 • gamybos kaštų paskirstymo specialistas;
 • gamybos personalo vadovas;
 • projektų vadovas;
 • gamybos vadovas;
 • gamybos optimizavimo įrangos kūrėjas;
 • procesų vadovas;
 • techninės įrangos pardavimų ir (arba) pirkimų vadybininkas.

Kitos specialybės, kuriose gali praversti gamybos valdymo žinios:

 • biomedicinos inžinierius;
 • gamybos sistemų inžinierius;
 • patentų vertintojas;
 • kokybės inspektorius.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

london south bank
London South Bank University

Pačioje sostinės širdyje įsikūręs universitetas pripažintas pačiu moderniausiu Londono mieste. Tai puikus pasirinkimas studentams, norintiems atlikti praktiką iš daugiau nei 1 000 partnerių tinklo.

SKAITYTI »
Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »