Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Zoologijos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about zoology

Apie zoologijos studijas

Zoologijos studijos yra skirtos tiems, kurie mėgsta gyvūnus, nori specializuotis gyvūnų gyvenimo ir išnykimo tyrimuose, suprasti jų anatomiją, fiziologiją, embriologiją, genetiką, klasifikaciją, įpročius bei elgesį. Įvairios zoologijos specializacijos suteikia galimybes dirbti skirtingose srityse, tokiose kaip ekologija, gyvūnų tyrimai, išsaugojimo sritys ir kita.

Dėl gyvūnų ir jų rūšių gausos, šios studijos yra labai plačios ir prasideda nuo biotechnologinių sampratų apie molekules, genus, ląsteles. Taip pat paliečiamos taksonomijos, ekologijos, biochemijos, biologinės įvairovės ir elgesio su gyvūnais temos.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Zoologijos specializacijos

Plačiau aprašome kelias populiarias zoologijos specializacijas.

Jūrų zoologijos specializacija apima organizmų elgseną, fiziologiją ir ekologiją. Studentai išmoksta apie jūrų ekosistemų procesus ir funkcijas, taip pat apie visuotinį atšilimą, žuvininkystę, žuvų ekologiją, apsaugos metodus, mikrobiologiją, molekulinę biologiją. Šis kursas suteikia analitinių įgūdžių apie geografinės informacijos sistemas.

Apsaugos zoologija – tai kursas apie ekologiją, valdymą ir gyvūnų išsaugojimą. Dėmesys skiriamas gyvūnų elgsenai, mitybai, reprodukcijai, taip pat gilinamasi į nelaisvėje gyvenančių gyvūnų sveikatą ir gerovę. Baigę šį kursą, galite dirbti gamtos apsaugos ir ekologijos srityse.

Gyvūnų mokslas. Pagrindiniai šioje studijų programoje studijuojami dalykai – tai biologija, psichologija, ekologija, antropologija. Pasitelkiant juos, siekiama ištirti, kaip gyvūnai bendrauja tarpusavyje bei savo aplinkoje. Taip pat sužinosite apie poravimąsi, žiemos miegą, rūpinimąsi jaunikliais, maisto paiešką ir t. t.

Ekologija ir evoliucinė biologija. Šis kursas – apie gyvūnų atsiradimą, jų genetiką bei ekologiją. Jo metu atsakysite į klausimus „kas?“, „kaip veikia?“. Pabaigę studijas, įgytas žinias galėsite pritaikyti, rengiant ekologinių bei evoliucinių procesų tyrimus.

Kitos zoologijos specializacijos: mikrobiologija, gyvūnų psichologija, biotechnologijos, įvairios zoologijos šakos, susijusius su tam tikra gyvūno rūšimi.

Karjeros kryptys

Karjeros galimybės:

 • darbai, susiję su zoologijos studijomis:
 • ekologas;
 • aplinkosaugininkas;
 • jūrų mokslininkas;
 • gamtos apsaugos pareigūnas;
 • gyvosios gamtos mokslininkas;
 • zoologijos sodo prižiūrėtojas;
 • zoologas.

Darbai, kuriuose galite pritaikyti įgytas žinias:

 • biomedicinos mokslininkas;
 • aplinkosaugos švietimo pareigūnas;
 • jūrų biologas;
 • toksikologas;
 • veterinarijos slaugytojas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
University of Roehampton
University of Roehampton

Tai dar vienas Londone įsikūręs universitetas, siūlantis rinktis iš 10 fakultetų. Ši aukštoji mokykla prieš keletą metų buvo pripažinta moderniausiu Londono universitetu, todėl inovatyvių sąlygų dėka atliekami tyrimai yra aukštai vertinami tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
Nottingham Trent University
Nottingham Trent University

Universitetas įkurtas Notingamo mieste (Nottingham), centrinėje Anglijos dalyje. Šis universitetas buvo paskelbtas geriausiu tarptautiniu universitetu studentams, Didžiojoje Britanijoje. Jam priklauso keturi studentų miesteliai, iš kurių du buvo įvertinti aukščiausiu apdovanojimu už ekologiją.

SKAITYTI »