Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Zoologijos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about zoology

Apie zoologijos studijas

Zoologijos studijos yra skirtos tiems, kurie mėgsta gyvūnus, nori specializuotis gyvūnų gyvenimo ir išnykimo tyrimuose, suprasti jų anatomiją, fiziologiją, embriologiją, genetiką, klasifikaciją, įpročius bei elgesį. Įvairios zoologijos specializacijos suteikia galimybes dirbti skirtingose srityse, tokiose kaip ekologija, gyvūnų tyrimai, išsaugojimo sritys ir kita.

Dėl gyvūnų ir jų rūšių gausos, šios studijos yra labai plačios ir prasideda nuo biotechnologinių sampratų apie molekules, genus, ląsteles. Taip pat paliečiamos taksonomijos, ekologijos, biochemijos, biologinės įvairovės ir elgesio su gyvūnais temos.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Zoologijos specializacijos

Plačiau aprašome kelias populiarias zoologijos specializacijas.

Jūrų zoologijos specializacija apima organizmų elgseną, fiziologiją ir ekologiją. Studentai išmoksta apie jūrų ekosistemų procesus ir funkcijas, taip pat apie visuotinį atšilimą, žuvininkystę, žuvų ekologiją, apsaugos metodus, mikrobiologiją, molekulinę biologiją. Šis kursas suteikia analitinių įgūdžių apie geografinės informacijos sistemas.

Apsaugos zoologija – tai kursas apie ekologiją, valdymą ir gyvūnų išsaugojimą. Dėmesys skiriamas gyvūnų elgsenai, mitybai, reprodukcijai, taip pat gilinamasi į nelaisvėje gyvenančių gyvūnų sveikatą ir gerovę. Baigę šį kursą, galite dirbti gamtos apsaugos ir ekologijos srityse.

Gyvūnų mokslas. Pagrindiniai šioje studijų programoje studijuojami dalykai – tai biologija, psichologija, ekologija, antropologija. Pasitelkiant juos, siekiama ištirti, kaip gyvūnai bendrauja tarpusavyje bei savo aplinkoje. Taip pat sužinosite apie poravimąsi, žiemos miegą, rūpinimąsi jaunikliais, maisto paiešką ir t. t.

Ekologija ir evoliucinė biologija. Šis kursas – apie gyvūnų atsiradimą, jų genetiką bei ekologiją. Jo metu atsakysite į klausimus „kas?“, „kaip veikia?“. Pabaigę studijas, įgytas žinias galėsite pritaikyti, rengiant ekologinių bei evoliucinių procesų tyrimus.

Kitos zoologijos specializacijos: mikrobiologija, gyvūnų psichologija, biotechnologijos, įvairios zoologijos šakos, susijusius su tam tikra gyvūno rūšimi.

Karjeros kryptys

Karjeros galimybės:

 • darbai, susiję su zoologijos studijomis:
 • ekologas;
 • aplinkosaugininkas;
 • jūrų mokslininkas;
 • gamtos apsaugos pareigūnas;
 • gyvosios gamtos mokslininkas;
 • zoologijos sodo prižiūrėtojas;
 • zoologas.

Darbai, kuriuose galite pritaikyti įgytas žinias:

 • biomedicinos mokslininkas;
 • aplinkosaugos švietimo pareigūnas;
 • jūrų biologas;
 • toksikologas;
 • veterinarijos slaugytojas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of Worcester
University of Worcester

Universitetas įsikūręs vidutinio dydžio mieste Vusteryje, kuris yra Didžiosios Britanijos širdyje. Tai vienas sparčiausiai besivystančių Anglijos universitetų, pasižymintis ypatingu dėmesiu studentams, todėl yra pripažintas vienu iš geriausių pagalbą studentams teikiančių universitetų visoje šalyje.

SKAITYTI »
Logotipas_0083_admin-ajax (20)
University of Birmingham

Tai antras pagal dydį miestas, turintis virš milijono gyventojų centrinėje Anglijoje, kuriame ir įsikūręs šis universitetas. Šioje aukštojoje mokykloje galima studijuoti beveik viską nuo teisės iki dramos, nuo kriminoligijos iki žurnalistikos, o vėliau visa tai pratęsti doktorantūros studijose.

SKAITYTI »
newcastle-university
Newcastle University

Miestas, kuriame įsikūręs universitetas, yra pripažįstamas ,,žaliausiu” Anglijos miestu dėl gyventojų aplinkosauginio sąmoningumo. Universitetas pirmauja technologijų taikymo srityje, nes čia naudojamos virtualiojo mokymo sistemos, suteikiančios galimybę lengviau ir įdomiau mokytis. Be centrinio universitetinio miestelio Niukaslo mieste, yra įkurti dar du – Malaizijoje ir Singapūre.

SKAITYTI »
Logotipas14
Anglia Ruskin University

Moderniame Anglia Ruskin University (ARU) mokosi 39 400 studentų iš viso pasaulio. Universitete apstu įvairiausių bendruomenių – sporto entuziastų, kavos mėgėjų, alternatyvios muzikos ir daugybė kitų: kiekvienas universiteto studentas čia ras užklasinės veiklos, atitinkančios jo pomėgius.

SKAITYTI »
Royal Agricultural University
Royal Agricultural University

Tai seniausias Karališkasis žemės ūkio universitetas. Puikus pasirinkimas studentams, norintiems tapti žemės ūkio verslininkais, nes ši mokymo įstaiga padeda plėtoti studentų verslo idėjas ir gauti pritaikytą paramą.

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of Salford
University of Salford

Ši aukštoji mokykla įsikūrusi Salfordo mieste, kuris nuo Mančesterio nutolęs vos daugiau nei 2 km. Tai optimali vieta studentams, norintiems gyventi mažesniame mieste, bet kartu lengvai ir greitai pasiekti vieną didžiausių Anglijos miestų. Universitetas siūlo ypač didelį fakultetų ir koledžų pasirinkimą, kuriuose yra galimybė pasirinkti ,,sandwich” kursus.

SKAITYTI »
University of Lincoln
University of Lincoln

Miestas pasižymi istoriniais paveldais, tačiau praeities paveldai puikiai dera su miestui būdingomis naujausiomis technologijomis. Tai įrodo ir universiteto miestelio pripažinimas vienu moderniausiu Didžiojoje Britanijoje. Didelės investicijos į universitetą padėjo pasiekti pripažinimą už puikiai įvykdytus projektus bei tyrimus.

SKAITYTI »