University of Lincoln

Home / Studijos Didžiojoje Britanijoje / University of Lincoln

Kodėl verta rinktis šį universitetą?

  • Užima 1 vietą zoologijos, transporto, dizaino, biochemijos ir gyvūnų studijų srityse.
  • Universiteto miestelis buvo pripažintas vienu moderniausių D. Britanijoje ir gavo apdovanojimą už modernumą.
  • Universitetas gavo tarptautinį pripažinimą už vykdomus projektus mokymų ir mokslinių tyrimų srityse.
  • Dėstytojai kartu su studentais vykdo didelius vėžio gydymo, vandens išsaugojimo ir anglies dioksido taršos tyrimų projektus.
  • Investuota daugiau nei 170 mln. svarų į universiteto patalpas, laboratorijas, studentų erdves, universiteto biblioteką.
  • Universitetas patenka į geriausių Anglijos universitetų TOP 50 (The Guardian University Guide, 2019).
  • 2018 m. duomenimis, Lincoln universitetas užima 23 vietą iš 116 institucijų, vertinant studentų pasitenkinimą studijų kokybe (Times Higher Education Student Experience Survey).

 

Teikiant paraišką į šį universitetą, reikalingas IELTS egzamino pažymėjimas. Registruokis į mūsų organizuojamus IELTS egzamino kursus!

University of Lincoln užima 1 vietą zoologijos, transporto, dizaino, biochemijos ir gyvūnų studijų srityse. Universiteto miestelis buvo pripažintas vienu moderniausių D. Britanijoje, ir už tai buvo apdovanotas. 

Dėstytojai kartu su studentais vykdo didelius vėžio gydymo, vandens išsaugojimo ir anglies dioksido taršos tyrimų projektus. Į universiteto patalpas, laboratorijas, studentų erdves ir universiteto biblioteką investuota daugiau nei 170 mln. svarų.

Universitetas patenka į geriausių Anglijos universitetų TOP 50 (The Guardian University Guide, 2019). 2018 m. duomenimis, University of Lincoln užėmė 23 vietą iš 116 institucijų, vertinant studentų pasitenkinimą studijų kokybe (Times Higher Education Student Experience Survey).

  • Menų (College of Arts);
  • Tiksliųjų mokslų (College of Science);
  • Socialinių mokslų (College of Social Science).

Lincoln – tai vienas gražiausių istorinių miestų. Pagrindinis University of Lincoln pastatas visada buvo viena svarbiausių vietų mieste, todėl nuo jo patogu pasiekti ir kitus svarbius miesto objektus. Šiame mieste labai glaudžiai susiję praeities palikimai ir dabarties technologijos. Būtent ši sintezė daro miestą patrauklų gyvenimui ir studijoms.

Trumpesnius atstumus galima nesunkiai pasiekti traukiniu ar automobiliu. Pagrindinis greitkelis įsikūręs netoli pagrindinio universiteto pastato, o tarptautiniai oro uostai – netoli miesto.

Universiteto studentų sąjunga pasižymi dideliu aktyvumu, todėl veiklos čia niekada netrūksta: organizuojamos įvairios konferencijos, sporto varžybos, studentai gali naudotis biblioteka visą parą septynias dienas per savaitę. Norintys veiklos mieste, tikrai ras, ką nuveikti, kadangi jame gausiu ne tik kavinių, klubų, bet ir muziejų, galerijų, teatrų.

Atsiliepimai apie studijas Didžiojoje Britanijoje