Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Kodėl verta studijuoti Airijoje?

Po Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos, Airija yra ta šalis, į kurią krypsta užsienio studentų dėmesys. Ir tai yra visai pagrįsta, kadangi stipri Airijos švietimo sistema siūlo kokybišką mokslą, karjerą po studijų ir gyvenimą šalyje.

Pasidalinkite įrašu

Kokybiškas išsilavinimas. Airijos švietimo sistema yra viena pažangiausių pasaulyje, o universitetai užima 3 % tarp geriausiai įvertintų. Studijos šios šalies aukštosiose mokyklose nekainuoja taip brangiai, kaip kituose Europos universitetuose, o studijų metodai yra panašūs į taikomus Jungtinėje Karalystėje. Nors suteikiama daug laisvės mokytis savarankiškai, tačiau studijos yra gana įtemptos, tad reikia stengtis neatsilikti, norint pasiekti geriausių rezultatų.

Karjeros perspektyvos. Airija užima gana aukštą vietą pasaulyje pagal darbo rinkos tendencijas atliepiantį aukštąjį mokslą, o baigus airišką universitetą, jo diplomas bus pripažįstamas visame pasaulyje. Dauguma geriausiai pasaulyje įvertintų įmonių filialų yra įsikūrę būtent šioje šalyje, todėl studentai po mokslų gali rinktis iš plačių karjeros galimybių. IT, inžinerijos, medicinos technologijų ir kitose srityse galima nesunkiai įsidarbinti ir pritaikyti universitete įgytas žinias.

Stipendijos. Užsienio studentams, kaip ir vietiniams, yra skiriamos stipendijos, padedančios tvirčiau įsikurti šalyje. Jas gali suteikti tarptautinės organizacijos arba universitetai, įkurtos tam tikros programos.

Kultūrinė veikla. Airijoje yra nemažai muziejų, katedrų, parkų ir kitų vaizdingų gamtos vietų, leisiančių studentams smagiai ir kokybiškai praleisti nuo paskaitų likusį laisvą laiką bei susipažinti su šalies istorija ir kultūra, pamatyti gražiausių gamtos kampelių.

Visuomenė. Airija yra saugi valstybė, siūlanti išties kokybišką gyvenimą. 60 % gyventojų yra jaunesni nei 30-ies metų, todėl visuomenė pasižymi bendruomeniškumu ir svetingumu, kiekvieną užsienietį priima išskėstomis rankomis ir nori su juo susidraugauti. Dėl šios priežasties studentai lengvai prisitaiko gyventi šalyje. Kadangi airiai yra labai svetingi, šalyje galima sutikti daug kitos rasės ar religijos gyventojų, kas kuria kultūrų įvairovę.

Studijos Airijoje

Po Jungtinėje Karalystėje įvykusio BREXIT daugumos lietuvių svajonės studijuoti šioje šalyje subyrėjo. Tačiau čia į pagalbą atskuba kalba.lt specialistai, galintys pasiūlyti studijų alternatyvų. Viena iš jų – Airija. Šioje šalyje mokslas yra finansuojamas valstybės, o universitetai siūlo platų studijų pasirinkimą. Webinaro metu aptarsime studijų galimybes, finansavimo ir stojimo reikalavimus, keliamus Airijoje.

Nori sužinoti daugiau? Registruokis į nemokamą konsultaciją!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @lt

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.