Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Vis dar abejoji dėl studijų krypties pasirinkimo? Turime tau išeitį!

studiju kryptis

Pasidalinkite įrašu

Mokykloje visi kalba tik apie egzaminus, būsimas studijas ir universitetus. Klasės draugai jau žino, kuo nori būti ateityje: mokytojais, gydytojais, teisininkais ir t. t., tačiau tu vis dar dvejoji, kuri studijų kryptis tau tinkamiausia? Atsikvėpk, nurimk ir skaityk toliau, nes pateiksime kelis patarimus, kaip pasirinkti teisingai.

Tikriausiai savaime aišku, kad pasirinkti lengviau, kai gerai pažįsti save: žinai, kas tau patinka, kas įdomu, o kas ne. Atsisėsk ir užsirašyk visus dalykus, kurie tau sekasi gerai dabar, kuriuos norėtum išmokti ir kuriuos įdomu stebėti. Gali juos suskirstyti į tris kategorijas: GALIU, NORIU ir MYLIU. Ar nors vienas dalykas šiose kategorijose pasikartojo? Galbūt tai ką nors reiškia? :)

KALBA šį būdą supaprastino, suskaitmeninto ir pavadino Karjeros interesų sistema arba tiesiog KIS. Šiam testui atlikti prireiks ne daugiau nei 30 min., jį atlikti galėsi namuose prie savo kompiuterio, o jo ataskaitą gausi el. paštu. Tačiau atkreipk dėmesį į tai, kad ši ataskaita NEPARODO, kokią karjerą tu privalai rinktis, kad taptum sėkmingas. Ji – tik pateikia gaires, padėsiančias pasirinkti.

Jei vis dar dvejoji dėl savo pasirinkimo, visuomet gali kreiptis ir į KALBA studijų užsienyje koordinatorius. Jie NEMOKAMŲ konsultacijų metu atsakys į tau kylančius klausimus, padrąsins, patars, kokia studijų kryptis tau tinkamiausia, ir padės priimti tinkamą sprendimą. Nedrąsu? Kartu atsivesk draugą, kuris taip pat domisi studijomis užsienyje, arba tėvus – atsakysime ir į jų klausimus.

Taip pat visuomet gali pasikviesti KALBA studijų užsienyje koordinatorius į savo mokyklą, kur jie praves paskaitą apie studijas užsienyje tau ir tavo klasės draugams. Daugiau informacijos rasi čia >>

Abituriente, nepamiršk, kad tu – ne vienas. KALBA studijų užsienyje koordinatoriai – visuomet tavo paslaugoms. Jie tave nuramins, padrąsins ir įkvėps įdomiai ir didingai ateičiai!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.