Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Lauko ir nuotykių sporto studijos

Pasidalinkite įrašu

Lauko ir nuotykių sportas yra sparčiai besivystanti industrija, kuri traukia savo įkvepiančiomis ir sudėtingomis veiklomis bei prisideda prie gyvenimo kokybės gerinimo.

Buxton filiale, kuris yra visai šalia Pik Distrikto nacionalinio parko (Peak District National Park), jums padėsime suderinti savo pomėgį lauko sportui ir karjeros kūrimą, suteikiant praktinius įgūdžius ir teorines žinias, kurių prireiks norint sužavėti tuo ir aplinkinį pasaulį.

Taip pat, suteikiama galimybė gauti papildomas kvalifikacijas, tokias, kaip Nacionalinės Valdymo Institucijos (National Governing Body) stipendijos už laipiojimą olomis, instruktavimą ir baidarių irklavimą, leidžiančios padidinti ne tik jūsų žinių bagažą ir patirtį bei tapti patrauklesniems būsimiems darbdaviams, baigus kursus.

Aplinka

Lauko ir nuotykių sporto kursai vyksta nuosavame Lauko lyderystės centre, Ouklando sodyboje (Oaklands Manor). Čia, 55 arų mišrių miškų teritorijoje, rasite 10 metrų laipiojimo sieną, aukštas ir žemas virvių trasas, ir dirbtinę požeminių urvų trasą. Tai yra ideali vieta ateinančios kartos lauko veiklų lyderiams. Jūs galėsite patobulinti savo įgūdžius lauko veiklose, ir taip pat įgauti patirties prižiūrint mūsų objektus, kurie yra populiarūs tarp verslo klientų, vaikų grupių ir lauko veiklų entuziastų.

Įdomios ekskursijos

Ekskursijos yra viena labiausiai įkvepiančių mūsų Lauko ir nuotykių sporto kursų dalių. Mūsų studentai vyksta kalnų dviračiais į Snoudoniją (Snowdonia), laipioja jūrų olomis Goverio (Gover) pusiasalyje, tyrinėjančius urvus Jorkšyro Deils (Yorkshire Dales), plaukioja kanojomis Škotijoje, laipioja ledynais Norvegijoje ir plaukioja baidarėmis Slovėnijoje.

Ką veikia baigę mūsų Lauko ir nuotykių sporto kursus?

Abiturientams yra atviros šios karjeros galimybės:

– Lauko įrenginių valdymas

– Lauko veiklų instruktorius

– Darbas su jaunimu

– Lauko sportų vystymas

– Nuotykių sporto treniravimas ir instruktavimas

– Vadovavimas išvykoms į užsienį

– Vadovavimas ekspedicijoms.

Nori studijuoti lauko ir nuotykių sportą University of Derby, Buxton campus? Rašyk mums užklausą!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.