fbpx

Nauji mokslo metai su KALBA

Lietus pasibeldė į langus pranešdamas apie vasaros pabaigą ir rudens – naujų mokslo metų – pradžią. Kaip žinia, mokslo metus pradeda ne tik moksleiviai ir studentai: kiekvienas mūsų rudenį, po pralėkusių atostogų, kimbame į naujus mokslus. Pasirinkimas platus – galima programuoti, atrasti save vadybininko rolėje praėjus geriausius pardavimų kursus. Galima mokytis dizaino subtilybių, robotikos ar pasinerti į įvairiausių online kursų ir mobiliųjų aplikacijų marias.

Jau dvidešimt penktus metus siūlome rudenį pradėti su mumis, mokantis naujų užsienio kalbų. Kviečiame mokytis ne dėl nuolaidų, naujienų ar garantijų (nors jų irgi turime), o dėl jūsų ateities. Per dvidešimt penkis darbo metus mes girdėjome gausybę sėkmės istorijų, kurios yra gyvos, šiltos ir leidžia kiekvienam KALBA darbuotojui didžiuotis, kad dirbame būtent čia. Mes žinome, kad KALBA padeda pakeisti ateitį, iš pirmų lūpų.

Kviečiame skaityti visas istorijas >>

 

Ar žinote, kaip smagu sutikti buvusį klientą, kuris papasakoja savo istoriją? Žinokite, daugiausia ne tokių, kurie linksmai porina apie tai, kad greitai išmoko kalbos, ar apie tai, kad gavo didesnę nuolaidą aukštesnio kalbos lygio kursams. Nors galėtų! Daugiausia yra tokių žmonių, kurie įgijo pasitikėjimo savo jėgomis, tokių, kurie kursuose rado naujų draugų, kurie kursuose atsipalaiduoja po dienos darbų. Žmonės džiaugiasi tuo, kad perlipo savo baimes ir dabar jau gali bendrauti užsienio kalba su verslo partneriais, kelionių organizatoriais ar bendrakeleiviais, užsisakyti bilietus ar naršyti dar neatrastuose interneto kampeliuose.

Italų kalbos kursai

Negalima nesišypsoti, klausant istorijos, kaip vienas vyriškis mokosi anglų kalbos tam, kad galėtų nuomoti laisvus namo kambarius užsieniečiams. Ne tiek dėl pinigų, o tam, kad išgirstų istorijų iš skirtingų žmonių iš viso pasaulio. Mergina, kuri išmoko užsienio kalbos, kad galėtų bendrauti su vyro šeima. Visi tie klientai kurie mokėsi užsienio kalbų tam, kad nudžiugintų savo antrąsias puses per svarbias sukaktis (prancūzų, anglų, rusų, ispanų, norvegų…)!

Taigi, kviečiame į užsienio kalbų kursus, arba ne, kursus – kurie padeda pakeisti ateitį.

Per atostogas lankykitės ne tik turistų pamėgtuose didmiesčiuose, bet ir jaukiose, nuo triukšmo pasislėpusiose autentiškose gyvenvietėse, kur gražiausias istorijas ir legendas išgirsite tik vietine kalba. Gerai pagalvokite, ar tikrai galite rasti autentiškus itališkus ar prancūziškus receptus anglų kalba. Skaitykite grožinę literatūrą ir žiūrėkite filmus originalo kalba – jūs neįsivaizduojate, kiek kalambūrų ir subtilių užuomenų praleidžiate to nedarydami.