Signe nusprendė išbandyti studijas užsienyje, nes daug domėjosi specifiniu studijų metodu – projektais pagrįstu mokymusi, o savo šalies universitetuose tokių studijų nerado. Žinoma, patraukė ir galimybė būti įvairiapusės studentų grupės dalimi: gerinti bendravimo įgūdžius, atvirumą ir plėsti savo socialinį tinklą. Tai savo ruožtu suteikia ne tik skirtingų kultūrų, bet ir profesinių perspektyvų, esančių skirtingose pasaulio vietose, supratimą.
Tam, kuris nuolatos mokosi, atsiveria naujos durys:
Naujai išmokta kalba padeda lengviau kilti karjeros laipteliais ir geriau pažinti užsienio šalies kultūrą. Kruopštus pasirengimas egzaminui leidžia pasiekti gerų rezultatų. Karjeros konsultacija pagelbėja apsispręsti dėl studijų ir ateities profesijos. Studijos užsienio universitetuose praplečia akiratį ir suteikia tarptautinės patirties.

Kiekvienas žingeidus, patobulėjęs žmogus žingsnis po žingsnio daro Lietuvą geresne šalimi gyventi mums visiems! Žinios ir aukštesnis išsilavinimo lygis siejamas su daugybe teigiamų veiksnių: geresne sveikata, savijauta, aukštesniu tarpusavio pasitikėjimu, aukštesniu įsitraukimu į šalies politinį gyvenimą, aukštesnėmis pajamomis. Turbūt girdėjote ir tai, kad kalbų mokymasis – puiki smegenų, atminties treniruotė.
Kviečiame niekada nenustoti mokytis, tobulėti ir panaudoti žinias sėkmingos savo ateities kūrimui.
Mūsų klientų sėkmės istorijos

EMA SIMAITYTĖ – reikia naudotis duotomis galimybės ir pasiimti kuo daugiau patirties
Emilija nuo vaikystės svajojo studijuoti užsienyje, nes pasinaudoti plačiomis galimybėmis ir pažinti kitokį pasaulį atrodė būtina. Studijos užsienyje jai atnešė ne tik naudingą patirtį, bet skatino ir asmeninį tobulėjimą – augo pasitikėjimas savimi, kalbos įgūdžiai, plėtėsi kultūrinis akiratis. Mergina neslepia, kad yra pasiryžusi sukaupti visas įmanomas žinias ir grįžti į Lietuvą su tikslu tas žinias panaudoti vardan geros šalies ateities.

BENAS RUSGYS – Svarbiausia būti plačių pažiūrų ir pabandyti kuo daugiau naujų dalykų.
Ieškojau universiteto pagal savo nuspėjamus balus, ir University of Derby buvo vienas iš geriausių variantų man. Universitetas užima aukštas vietas įvairiuose universitetų sąrašuose, taip pat pasižymi puikiu tarptautinių studentų priėmimu. Bet vienas iš labiausiai paskatinusių dalykų stoti būtent į Derby – aukšti jų verslo fakulteto vertinimai.

LIDIJA PAKALNICKAITĖ – Radau studijas, turinčias tobulą teorijos ir praktikos balansą
Sprendimas studijuoti Olandijoje buvo spontaniškas, tačiau atvykusi čia iškart pamačiau, kad man patiks. Visada norėjau savo žinias pagrįsti praktika, ne vien teorinėmis žiniomis, taip pat, kaip ir studijuoti tikslųjį mokslą, susijusį su gamta bei chemija.

LIEPA MIKULEVIČIŪTĖ – mergina pasakoja kaip susirasti praktiką kompanijoje
Paskaitų metu turėjome specialų modulį, kurio metu mokėmės rašyti CV, turėjome įvairių praktinių užsiėmimų, kurių metu mokėmės, kaip būti geru vadovu, bendrauti su kolektyvu, analizuodavome situacijas, remdamiesi šaltiniais ir pan. Taip pat universitetas turi atskirą Placement praktikos departamentą, kuris organizuoja papildomas paskaitas, jose lankydavosi svečiai iš įvairių kompanijų ir pasakodavo apie praktikų galimybes.

AUDRIUS KINDURYS – galimybė pažinti Omano kultūrą
Audrius pasakoja, kad prisijungti prie mainų programos sugalvojo gana greitai ir ilgai nedvejodamas, o pati atranka buvo visai nesudėtinga. „Universitetas turėjo 20 vietų inžinerinių specialybių studentams. Taigi, pirmiausia visi būsimi inžinieriai buvo supažindinti su mainų programos sąlygomis bei preliminaria kelionės programa.

DEIMANTĖ VAIDILAUSKYTĖ – Esu žmogus, kuris visada viską nori atiduoti kitiems daugiau negu pasilikti sau
Universiteto bendruomenė – tai viena didelė šeima, turinti bendrą tikslą. Visi labai draugiški, bendraujantys žmonės. Manau, man didžiausią įspūdį paliko tai, jog resursus, kurių tau reikia, galima pasiekti 24 valandas per parą: naudotis kompiuteriais, biblioteka ir kitomis priemonėmis. Taip pat nors studijų programa ir įtempta, tikrai atsiranda laisvų dienų, kuomet gali pasidaryti visas savo užduotis ir skirti laiko sau. O svarbiausia – kad pavyksta suderinti mokslus su darbu!

EIGMINAS SLAVINSKAS – Norėjau mokytis tik su Computer Science susijusius dalykus, šis lūkestis pavirto realybe
Newcastle University turi labai daug bendruomenių, siūlo įvairiausių užsiėmimų, veiklų, savęs tobulinimo galimybių. Dėstytojai yra labai motyvuoti, paskaitas veda su užsidegimu, viską aiškiai ir nuodugniai paaiškina. Žmonės UK tikrai draugiški ir motyvuoti – tiek lietuviai, tiek užsieniečiai. Labai patinka britų mandagumas, jie daug šypsosi.

IEVA VENSLOVIČIŪTĖ – Visada jaučiau ir sakiau sau, kad kažkokiu būdu tikrai studijuosiu užsienyje
Dirbu 5 dienas per savaitę, nuo 17 iki 23 val., o universiteto paskaitos dažniausiai nuo 10-12 val. Iš pradžių galvojau, kad tvarkaraštis bus labai įtemptas ir nebus daug laisvo laiko, tačiau pirmais metais tikrai jo turėjau, o universitete iš viso praleisdavau po 12 val. per savaitę. Viską įmanoma suspėti!
Svarbiausia – nebijoti išeiti iš komforto zonos, klysti ir rizikuoti, nes tik taip galima patirti geriausius įspūdžius, susipažinti su naujais žmonėmis ir pasimokyti iš savo klaidų.