Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Mokomųjų dalykų pasirinkimas dešimtoje klasėje

Mokomųjų dalykų pasirinkimas dešimtokams – nedidelis, tačiau svarbus žingsnis sėkmingos karjeros link. Mūsų karjeros konsultantai gali pagelbėti žengti šį žingsnį užtikrintai. Kas sudaro paslaugą?

Aptarkime Jūsų mokyklai tinkamiausią planą!
Skambinkite +370 618 42066 arba rašykite užklausą.

Mokomuju dalyku pasirinkimas
KIS testo ataskaita

Karjeros interesų sistema mokomiesiems dalykams pasirinkti

Mūsų karjeros specialistai organizuoja mokomųjų dalykų pasirinkimo seminarą 10 kl. mokiniams. Kaip viskas vyksta? Prieš seminarą 10 kl. mokiniai gaus nuorodas į Karjeros interesų sistemos (KIS) testą. Seminaro metu specialistai paaiškina, kaip interpretuoti testo rezultatus ir, remiantis jais, pasirinkti mokomuosius dalykus 11-12–ai klasėms. Taip pat jie atsako į individualius klausimus.

Kaip moksleiviams visapusiškai išnaudoti sistemą po seminaro?

Testo rezultatus moksleiviai vėliau gali nagrinėti patys arba mokytojai gali juos suskirstyti grupelėmis pagal išreikštus interesus ir turėti kelias įdomias klasės valandėles apie karjerą. Kiekvienas moksleivis gali pristatyti karjeros sritį, studijas, specializacijas (viską galima rasti mūsų žinyne) visai klasei ar panašių interesų grupei. Taip pat galima atlikti tyrimų, kokių praktikų ar savanorysčių yra toje srityje, surasti naudingos medžiagos, vaizdo įrašų ta tema.

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

Aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Skambinkite +370 618 42066 arba rašykite [email protected].

Renata Škimelienė

Renata Škimelienė

Sertifikuota MN praktikė, karjeros konsultantė, Karjeros centro vadovė.

Dar daugiau bendradarbiavimo!

Renginiai ir seminarai

Mokslo metais kviečiame į seminarus vyresnių klasių moksleiviams ir jų tėvams. Taip pat organizuojame parodą „Išsilavinimas ir karjera“.

Naudinga medžiaga

Studijų krypčių žinynas, penki žingsniai į savo svajonių karjerą, Ryčio Jurkėno laidų „Karjeros akiniai“, „1toks unikalus“ įrašai ir dar daugiau.

Paskaitos edukatoriams

Organizuojame Mokymų akademiją edukatoriams. Taip pat turime mokymus asmeniniam efektyvumui, savo potencialo paieškoms.

Mokytojų atsiliepimai

Būtent parodoje „Karjera ir išsilavinimas 2018”, kurią organizuoja KALBA, mokiniai turi galimybę ne tik lavinti savo anglų kalbos įgūdžius, bet ir pasiklausyti lektorių, atvykusių iš užsienio universitetų, studijų programų pristatymų, motyvuojančių pranešimų bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. O tie, kurie jau nusprendę studijuoti užsienyje, gali nemokamai konsultuotis su KALBA studijų užsienyje koordinatoriais ir tarptautinių egzaminų centro konsultantais.

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.

PLANAS

Tikslas be plano yra tik paprasta svajonė. //Antuanas de Sent Egziuperi