Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Patarimai pradedantiems mokytis užsienio kalbos

Patarimai pradedantiems mokytis

Pasidalinkite įrašu

Ketinate pradėti mokytis užsienio kalbos? Turime keletą patarimų, kad mokymasis būtų kuo efektyvesnis. 

Pradedant mokytis užsienio kalbos itin svarbu:

 – Atsiminti, jog mokytis užsienio kalbos niekada nevėlu.

 – Pasitikrinti žinių lygį, nes neteisingai parinkta grupė sukels diskomfortą ir neleis pasiekti norimų rezultatų.

 – Nesustoti baigus tik vieną lygį, nes tik tęstinis kalbos mokymasis yra pats efektyviausias, jis neleidžia pamiršti jau turimų žinių ir įgūdžių.

 – Suvokti, jog didesnė nei 3 mėnesių pertrauka padidina riziką, kad nenaudojama kalba bus pamiršta.

 – Papildomai lavinti kalbos įgūdžius: žiūrėti TV laidas užsienio kalba, skaityti knygas užsienio kalba, naršyti internetinius puslapius, turint konkretų tikslą – užduotį, skaityti pasakas vaikams prieš miegą užsienio kalba.

 – Neignoruoti namų darbų, nes papildomai dirbant namie, pažangą pavyksta padaryti daug greičiau.

 – Aiškiai suformuluoti tikslus, dėl kurių mokomasi kalbos,  nes tai padės mums pasiūlyti labiausiai tinkančią kursų programą.

 – Įtraukti į mokymąsi visą šeimą, nes taip bus ne tik įdomu, bet ir naudinga visiems (kursai užsienyje suderinti su šeimos atostogomis).

 – Praktiškai pritaikyti žinias – taip neprarandamos jau įgytos žinios ir įgūdžiai.

 – Mokytis keleto kalbų ir stengtis tai daryti nuolat. Planuojant savo vaiko ateitį, aptarti, kurias kalbas yra būtina mokėti (kaimyninių šalių, perspektyviausias ir pan.) bei sudaryti vaiko kalbų mokymosi planą.

 – Kai reikia greitai ir efektyviai prisiminti primirštas žinias, rinktis kursus užsienyje, kuriuos galima derinti ir su atostogomis.

 – Nustatyti optimalų laikotarpį, renkantis kursus užsienyje – t. y. 3 savaitės. Tiek laiko reikia tam, kad būtų atnaujintos žinios ir pasiekta maksimali pažanga.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.