Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Ar tikrai pasaulyje yra tik 2 profesijos, kuriose praverčia diplomas

Ar žinote, dažniausias karjeros pasirinkimo klaidas? Šioje laidoje diskutuojama, kodėl žmonės nerealizuoja savęs karjeroje.

Pasidalinkite įrašu

Karjeros pasirinkimo stereotipai. Ar žinote, dažniausias karjeros pasirinkimo klaidas? Šioje laidoje diskutuojama, kodėl žmonės nerealizuoja savęs karjeroje, arba dar tiksliau – kokie karjeros pasirinkimo stereotipai lemia nesėkmingą pasirinkimą ir tuo pačiu savirealizacijos stoką. Laidoje dalyvauja žmonės, galintys padėti sugriauti įvairius su karjeros pasirinkimu susijusius mitus.

Laidos svečiai: verslininkas investuotojas Ilja Laurs ir Nerijus Leškys, KALBA Studijų užsienyje vadovas Lietuvai.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.