Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Jogaila Morkūnas: liežuvis gali būti ir tavo draugas, ir tavo priešas

Šioje laidoje dalyvauja Laura Duksaitė-Iškauskienė ir visiems puikiai žinomas Jogaila Morkūnas, kurie diskutavo apie Tarpasmeninio intelekto pasireiškimą mūsų kasdienybėje ir darbinėje aplinkoje.

Pasidalinkite įrašu

Kai kalbame apie gebėjimą bendrauti, komunikuoti, pastebime jog visi žmonės yra skirtingi. Vieni žmonės gali visą dieną bendrauti su kitais, namo grįžti su tokia pačia energija ir dar praplepėti su namiškiais visą vakarą. Pažįstame ir tokių, kurie yra puikūs žmonės, tačiau jiems tiek daug bendravimo tikrai nereikia. Ką tai rodo? Ogi tai, kad mums, žmonėms, kaip socialinėms būtybėms, reikia bendravimo, tačiau nevienodo bendravimo intensyvumo. Šioje laidoje dalyvauja „Masterclass Lietuva“ vadovė Laura Duksaitė-Iškauskienė ir visiems puikiai žinomas Jogaila Morkūnas, kurie diskutavo apie Tarpasmeninio intelekto pasireiškimą mūsų kasdienybėje ir darbinėje aplinkoje.

Laidos svečiai: vadovų paieškos bendrovės „Masterclass LT“ vadovė Laura Duksaitė-Iškauskienė ir renginių organizavimo įmonės „Pirmoji kava“ kūrybos vadovas Jogaila Morkūnas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.