Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Kaip atpažinti verslų vaiką?

Įvairias žmogaus prigimtis ir intelektus, tai yra tam tikras elgesio tendencijas, galima atpažinti jau ankstyvoje vaikystėje. Aukštai išreikštos verslumo prigimties atpažinimas gali padėti nuo pat pradžių nukreipti žmogų tinkama veiklos, hobių ar karjeros linkme.

Pasidalinkite įrašu

Pagal „Daugialypių prigimčių ir intelektų“ teoriją, sujungusią Vakarų psichologiją ir Rytų išmintį, mes turime 19 skirtingų prigimčių ir intelektų. Viena iš šių 19 prigimčių – verslumo – apibūdina žmones, kurie geba kurti arba išgryninti vertę.

Vertę galima kurti keliais būdais. Pirmuoju būdu, nuosekliai dirbant, galima sukurti naują, inovatyvų dalyką ar idėją. Antrąjį būdą iliustruoja paprastas pavyzdys: įsivaizduokite, kad susitiko dešimt žmonių, kurie yra sugalvoję po naują idėją. Prisijungęs prie grupės vienuoliktas žmogus, išgirdęs visų idėjas, sugeneravo vieną naują genialią idėją. Jis sukūrė šiai idėjai tam tikrą vertę.

Asmenys, turintys stipriai išreikštą verslumo prigimtį, natūraliai pajaučia galimą vertės kūrimą ir išgryninimą įvairiose situacijose. Gi būna, kad dažnai nusistebime žmonėmis (gerąja prasme), kaip jiems sekasi sugeneruoti naujas idėjas, vertes ar galimybę užsidirbti, atrodo, bet kokiose situacijose. Neabejoju, kad iškart atpažinote tokius žmones savo gyvenimuose.

Verslumo prigimtis siejasi ne tik su galimybe užsidirbti pinigų, bet ir su vertės kūrimu. Taigi verslumo prigimtis gali puikiai pasitarnauti humanitarinėse veiklose. Pavyzdžiui, žmogus sugalvojo, kad tam tikroje miesto teritorijoje galėtų egzistuoti puikus parkas, džiuginantis miesto gyventojus. Toks žmogus sugebės išgryninti idėją, surasti finansinių ir kitų išteklių bei įgyvendinti parko realizavimo projektą.

Labai įdomu žiūrėti, kaip verslumo prigimtis pasireiškia mažiausiuose piliečiuose. Tikrai ne kartą matėte ar patys dalyvavote tokioje situacijoje, kurioje penkiametis derasi dėl antro saldainio. Aukštai išreikštą verslumo prigimtį turintis vaikas pateiks 101 priežastį ir ilgai nepasiduos, kol įrodys, kad antras saldainis jam tikrai yra reikalingas.

Aukštai išreikšta verslumo prigimtis nėra būtina tokiose profesijoje, kaip, tarkime, mediko, meno terapeuto ar psichologo. Tačiau aktyvių pardavimų srityje tokia prigimtis padeda efektyviai dirbti ir pasiekti sėkmę. Žmogus su verslumo prigimtimi dirbs šioje srityje natūraliai, jis nebus išsekęs darbo dienos gale, jis matys vertę ir sieks efektyvaus rezultato.

Verslumo prigimties atpažinimas ir suvokimas, kokią mes ją turime, gali mums padėti suvokti, kokiose veiklose mes nepervargsime, pasieksime geresnių rezultatų ir galėsime geriau save realizuoti.

Klausiate, kaip atpažinti verslumo prigimtį savyje? Pagalvokite, ar jums patiktų nueiti į turgų ir ten „gerai“ pasiderėti? Štai jums ir atsakymas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @ru

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.