Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Transporto ir logistikos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about logistics

Apie transporto ir logistikos studijas

Rato atsiradimas – vienas naudingiausių išradimų. Jo dėka mes turime transportą, galime keliauti keliu, oru, vandeniu, po žeme ar geležinkeliu. Kad kelionė į darbą arba prekių judėjimas būtų tikslingas, jį užtikrina įvairūs terminalai, sandėliai, paskirstymo centrai, kuriuos jungia transporto tinklų mazgai.

Transporto ir logistikos vadovų darbas – užtikrinti, kad kelionių maršrutai nenukryptų ir pasiektų tikslą laiku. Taip pat šiame darbe svarbūs logistikos analitikai, klientų aptarnavimo vadybininkai, pirkimo vadybininkai.

Transporto ir logistikos studijų tikslas – suteikti išsamią informaciją apie transporto, logistikos, platinimo paslaugas. Studentai turi galimybę gauti konsultacijas iš traukinių, autobusų kompanijų, trečiųjų šalių logistikos operatorių, netgi karinių pajėgų. Studijų metu nagrinėjami eksploataciniai, ekonominiai aspektai, keleivinis transportas.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Transporto ir logistikos specializacijos

Analitikai atsakingi už duomenų rinkimą ir analizę. Šioms pareigoms reikalingos geros matematinės žinios bei kompiuterinis raštingumas. Jiems labai svarbu kaupti įvairią patirtį ir žinias, kadangi iš jų tikimasi problemos sprendimo rekomendacijų.

Logistikos inžinieriaus užduotys susijusios su analitiko darbu: inžinieriai, naudodami kompiuterines sistemas ir matematiką, vertina tiekimo grandinę ir logistikos sistemas. Analitikai pateikia rekomendacijas, tačiau inžinieriai atsakingi už jų įgyvendinimą. Jie valdo savo ir analitikų projektus. Vadyba tampa svarbia transporto ir logistikos karjeros dalimi.

Konsultantai tiesiogiai dirba su klientais arba keliauja iš miesto į miestą, spręsdami logistikos problemas. Konsultantų darbas – tvarkyti duomenis, prižiūrėti sprendimų įgyvendinimus, suteikti klientams visą reikiamą informaciją ir pagalbą.

Klientų aptarnavimo specialistas yra tarsi tarpininkas tarp klientų aptarnavimo ir likusios logistikos komandos. Jis perduoda klientų poreikius inžinieriams ir vadovams, o logistikos problemas – klientams.

Pirkimo vadybininkas. Jei įmonėms reikalingi medžiagų gamintojai ar pervežėjai, pirkimų vadybininkai ieško medžiagų tiekėjų visame pasaulyje, pasirašo sutartis ir garantuoja, jog reikiamos medžiagos laiku ir saugiai pasieks įmonę.

Tarptautiniai logistikos vadybininkai atsakingi už santykių su tarptautiniais partneriais palaikymą. Tarptautinėje logistikoje svarbu išmanyti papročius, įstatymus ir taisykles. Vadybininkai dažnai pradeda dirbti importuotojais, eksportuotojais, bendradarbiauja su gamyba, rinkodara ir pirkimais. Norint tapti sėkmingu tarptautiniu logistikos vadybininku, žinios apie logistiką ir tarptautinį verslą yra būtinos.

Inventorių valdytojai prižiūri išteklių ir materialių prekių kaupimą, nagrinėja duomenis. Jie koordinuoja pirkimo ir logistikos vadybininkus, kad galėtų optimizuoti užsakymus ir tvarkaraščius. Dažniausiai turi importuotojo ir eksportuotojo patirties.

Tiekimo grandinės vadybininkai labai svarbūs, kadangi prižiūri visą tiekimo grandinę (pirkimus, sandėliavimą, inventorizaciją bei gamybą) ir siekia supaprastinti sistemą, sumažinti sąnaudas, optimizuoti produktyvumą. Vadybininkai privalo suprasti logistikos planavimą ir užtikrinti finansinį įmonės klestėjimą. Tiekimo grandinės vadybininkas turi gebėti bendrauti, bendradarbiauti ir valdyti.

Karjeros kryptys

Darbai, susiję su transporto ir logistikos studijomis:

 • logistikos koordinatorius;
 • tiekimo grandinės vadybininkas;
 • transporto vadybininkas;
 • transporto planuotojas;
 • sandėlio vadovas;
 • platinimo vadybininkas;
 • maršrutų planavimo darbuotojas;
 • platinimo paslaugų vadybininkas;
 • kelių operatorius;
 • logistikos inžinierius;
 • konsultantas;
 • klientų aptarnavimo specialistas;
 • pirkimo vadybininkas;
 • tarptautinis logistikos vadybininkas;
 • inventoriaus vadybininkas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Logotipas22
Buckinghamshire New University

Išsiskiria kaip moderni ir šiuolaikiška aukštoji mokykla, kurioje kiekviena studijų programa pritaikyta pagal šiuolaikinėje rinkoje vykstančius pokyčius ir tendencijas. Šis universitetas puikiai tinka norintiems gyventi ir mokytis ramioje vietovėje, su galimybe greitai pasiekti patį Londoną (per vos 30 min.).

SKAITYTI »
University of South Wales
University of South Wales

Tai didžiausias Velso universitetas, siūlantis daugiau nei 700 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, iš kurių geriausios pripažintos – matematikos ir chemijos. Universitetas turi net penkis studentų miestelius, kurie visi įsikūrę netoli Velso miestų: Kardifo ir Niuporto.

SKAITYTI »
University of Hull
University of Hull

Universitetas yra Anglijos šiaurės rytuose, ypač garsus sporto bei medicinos studijų programų srityse. Tai įrodo daugiau kaip 50 universiteto sporto komandų, nuolat dalyvaujančių nacionalinėse varžybose. Be to, universitete atidarytame biomedicininių tyrimų institute atliekami tyrimai yra svarbūs tarptautiniu mastu.

SKAITYTI »
University of Bedfordshire logo
University of Bedfordshire

Įsikūręs Lutono ir Bedfordo miestuose, kuriuose mokosi 24 tūkst. studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių. Šis modernus universitetas yra įkūręs studijų kokybės centrą, kuris rūpinasi aukšta teikiamų studijų kokybe, skatina dėstytojus naudotis naujausiais mokymo metodais ir technologijomis, analizuoja studentų apklausas bei tobulina studijų programas.

SKAITYTI »
Canterbury Christ Church University
Canterbury Christ Church University

Įsikūręs vienoje šilčiausių Anglijos zonų, pasižymintis aukšta mokymo kokybe, kurią studentai vertina itin puikiai. Universitetą daro patraukliu ir įsidarbinimas po studijų baigimo, kai sėkmingai randa darbus beveik 96 proc. visų studentų.

SKAITYTI »
Coventry logo
Coventry University

Nominuotas moderniausiu universitetu Didžiojoje Britanijoje, nes turi ypač platų modernių studijų programų pasirinkimą. Universitetas ypač didelį dėmesį skiria atliekamiems įvairių sričių tyrimams, kompanijų paskirtoms užduotims atlikti bei ugdo studentų gebėjimą įsilieti į darbo rinką.

SKAITYTI »