Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Transporto ir logistikos studijos

Greitas temos pasirinkimas

Play Video about logistics

Apie transporto ir logistikos studijas

Rato atsiradimas – vienas naudingiausių išradimų. Jo dėka mes turime transportą, galime keliauti keliu, oru, vandeniu, po žeme ar geležinkeliu. Kad kelionė į darbą arba prekių judėjimas būtų tikslingas, jį užtikrina įvairūs terminalai, sandėliai, paskirstymo centrai, kuriuos jungia transporto tinklų mazgai.

Transporto ir logistikos vadovų darbas – užtikrinti, kad kelionių maršrutai nenukryptų ir pasiektų tikslą laiku. Taip pat šiame darbe svarbūs logistikos analitikai, klientų aptarnavimo vadybininkai, pirkimo vadybininkai.

Transporto ir logistikos studijų tikslas – suteikti išsamią informaciją apie transporto, logistikos, platinimo paslaugas. Studentai turi galimybę gauti konsultacijas iš traukinių, autobusų kompanijų, trečiųjų šalių logistikos operatorių, netgi karinių pajėgų. Studijų metu nagrinėjami eksploataciniai, ekonominiai aspektai, keleivinis transportas.

Kaip galime padėti?

Karjeros konsultacijos

Studijų kryptis skamba įdomiai, bet nesate tikri, ar ji jums tinka? kviečiame pasinaudoti mūsų testu ir konsultacija MNTEST. Kompetentingi karjeros konsultantai padės išsirinkti studijų kryptį, kuri jums tinka labiausiai ir atsakys į klausimus apie šias studijas.

Studijos užsienyje

Šią programą ir daugybę jos specializacijų galite studijuoti ir užsienyje. Nuo ko pradėti, kokios jūsų galimybės, kaip pasiruošti ir, žinoma, sėkmingai įstoti, papasakos mūsų studijų koordinatoriai.

Transporto ir logistikos specializacijos

Analitikai atsakingi už duomenų rinkimą ir analizę. Šioms pareigoms reikalingos geros matematinės žinios bei kompiuterinis raštingumas. Jiems labai svarbu kaupti įvairią patirtį ir žinias, kadangi iš jų tikimasi problemos sprendimo rekomendacijų.

Logistikos inžinieriaus užduotys susijusios su analitiko darbu: inžinieriai, naudodami kompiuterines sistemas ir matematiką, vertina tiekimo grandinę ir logistikos sistemas. Analitikai pateikia rekomendacijas, tačiau inžinieriai atsakingi už jų įgyvendinimą. Jie valdo savo ir analitikų projektus. Vadyba tampa svarbia transporto ir logistikos karjeros dalimi.

Konsultantai tiesiogiai dirba su klientais arba keliauja iš miesto į miestą, spręsdami logistikos problemas. Konsultantų darbas – tvarkyti duomenis, prižiūrėti sprendimų įgyvendinimus, suteikti klientams visą reikiamą informaciją ir pagalbą.

Klientų aptarnavimo specialistas yra tarsi tarpininkas tarp klientų aptarnavimo ir likusios logistikos komandos. Jis perduoda klientų poreikius inžinieriams ir vadovams, o logistikos problemas – klientams.

Pirkimo vadybininkas. Jei įmonėms reikalingi medžiagų gamintojai ar pervežėjai, pirkimų vadybininkai ieško medžiagų tiekėjų visame pasaulyje, pasirašo sutartis ir garantuoja, jog reikiamos medžiagos laiku ir saugiai pasieks įmonę.

Tarptautiniai logistikos vadybininkai atsakingi už santykių su tarptautiniais partneriais palaikymą. Tarptautinėje logistikoje svarbu išmanyti papročius, įstatymus ir taisykles. Vadybininkai dažnai pradeda dirbti importuotojais, eksportuotojais, bendradarbiauja su gamyba, rinkodara ir pirkimais. Norint tapti sėkmingu tarptautiniu logistikos vadybininku, žinios apie logistiką ir tarptautinį verslą yra būtinos.

Inventorių valdytojai prižiūri išteklių ir materialių prekių kaupimą, nagrinėja duomenis. Jie koordinuoja pirkimo ir logistikos vadybininkus, kad galėtų optimizuoti užsakymus ir tvarkaraščius. Dažniausiai turi importuotojo ir eksportuotojo patirties.

Tiekimo grandinės vadybininkai labai svarbūs, kadangi prižiūri visą tiekimo grandinę (pirkimus, sandėliavimą, inventorizaciją bei gamybą) ir siekia supaprastinti sistemą, sumažinti sąnaudas, optimizuoti produktyvumą. Vadybininkai privalo suprasti logistikos planavimą ir užtikrinti finansinį įmonės klestėjimą. Tiekimo grandinės vadybininkas turi gebėti bendrauti, bendradarbiauti ir valdyti.

Karjeros kryptys

Darbai, susiję su transporto ir logistikos studijomis:

 • logistikos koordinatorius;
 • tiekimo grandinės vadybininkas;
 • transporto vadybininkas;
 • transporto planuotojas;
 • sandėlio vadovas;
 • platinimo vadybininkas;
 • maršrutų planavimo darbuotojas;
 • platinimo paslaugų vadybininkas;
 • kelių operatorius;
 • logistikos inžinierius;
 • konsultantas;
 • klientų aptarnavimo specialistas;
 • pirkimo vadybininkas;
 • tarptautinis logistikos vadybininkas;
 • inventoriaus vadybininkas.

Universitetai, kuriuose rasite šią studijų kryptį

Tai mūsų universitetų – partnerių, kuriuose galite rasti šią specialybę, sąrašas. Jei norite rinktis studijas viename iš šių universitetų, apsvarstykite mūsų pagalbą stojantiems.

Jonkoping University
Jonkoping University

Jonkoping University įkurtas 1977 m. Šiuo metu universitetas siūlo daugiau nei 80 bakalauro ir magistro studijų programų bei ruošia studentus tarptautinei darbo rinkai. Čia studijuoja 11 tūkst. studentų, iš jų net 2 tūkst. – tarptautiniai.

SKAITYTI »
University of Gloucestershire
University of Gloucestershire

Tai vienas geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje, atsižvelgiant į darbuotojų, apdovanotų nacionaliniais mokytojų apdovanojimais už gebėjimo su studentais dirbti kaip su kolegomis, skaičių. Be to, šis universitetas patenka į TOP 20 finansų, filmų kūrimo ir fotografijos studijų srityse.

SKAITYTI »
University of Huddersfield
University of Huddersfield

Šis universitetas pavadintas Huddersfield miesto vardu, kuris yra vienuoliktas pagal dydį Jungtinėje Karalystėje. Aukštoji mokykla daug dėmesio skiria studentų verslumo skatinimui, už ką yra gavusi ne vieną apdovanojimą. Efektyvus bendradarbiavimas su įvairiomis kompanijomis ir organizacijomis yra vienas iš universiteto prioritetų.

SKAITYTI »
HZ University of Applied Sciences
HZ University of Applied Sciences

Universitetas įsikūręs Vlissingen miestelyje. Čia orientuojamasi į kokybę, o ne kiekybę: universitete mokosi apie 4 tūkst. studentų, tad kiekvienas gali sulaukti individualaus dėstytojų dėmesio.

SKAITYTI »
NHL Stenden University of Applied Sciences
NHL Stenden University of Applied Sciences

Universiteto tikslas – paruošti studentus tarptautinei, tarpkultūrinei ir nuolat besikeičiančiai aplinkai. Būtent dėl to studijų metu dalį laiko galima praleisti ne tik Nyderlanduose, bet ir Tailande, Katare ar Indonezijoje (Balis).

SKAITYTI »
University of Portsmouth
University of Portsmouth

Universitetas randamas pietinėje Anglijos dalyje, Portsmuto mieste, kuris pasižymi gražiomis įlankomis ir paplūdimiais. Tai puiki vieta gyventi ir studijuoti, ne tik dėl geografinės universiteto vietos, bet ir dėl puikiai vertinamos studijų kokybės.

SKAITYTI »
Logotipas_0035_admin-ajax (14)
The University of Greenwich

Yra pripažintas geriausiu universitetu pagal studijų kokybę. Universitetas labai rūpinasi atvykusiais studijuoti, todėl įsteigta pagalbos tarnyba, teikianti informaciją, besirūpinanti ir remianti studentus visą studijų laikotarpį. Tai vieta, kur jaunuoliai gali tobulėti ir pradėti kurti savo profesinę karjerą.

SKAITYTI »
Southampton Solent University
Southampton Solent University

Tai puikus pasirinkimas, norint studijuoti sporto, kūrybinės pramonės ar laivybos srityje. Šio universiteto jūrinės programos vertinamos kaip vienos geriausių visame pasaulyje, o studentų buriavimo komanda yra tapusi pasaulio čempione.

SKAITYTI »
northumbria university
Northumbria University

Turi dvi pagrindines teritorijas: Niukaslo (Newcastle) mieste ir neseniai atidarytą fakultetą pačiame Londone. Universitete viso mokosi 33 000 studentų iš 135 šalių, jis mėgstamas ir pačių britų. Universitetas išsiskiria iš kitų, suteikdamas galimybę pačiam studentui susidėlioti savo studijų planą ir pasirinkti norimus modulius. Tokie mokymo kursai vertinami puikiai jau 12 metų iš eilės.

SKAITYTI »