Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Kodėl į pagalbą kitiems puola ne visi ir ką tai sako apie mūsų asmenybes?

Taigi šioje laidoje diskutuojama apie Duodančiąją prigimtį ir jos pasireiškimą mūsų gyvenimuose. Laidos svečiai – du puikūs žmonės, turintys įgimtą skubėjimą padėti kitiems

Pasidalinkite įrašu

Kuomet mes kalbame apie Duodančiąją prigimtį, tai visų pirmą mes pamąstome apie tarnystę. Ir šis žodis iš tiesų yra labai gražus. Visi pasaulio tikėjimai jį turi. Mes visuomenėje daug kalbame apie tarnystę, apie pagalbą vienas kitam, savo artimiesiems, bendruomenėms ar plačiosios visuomenės nariams. Pagal Daugialypių prigimčių ir intelektų teoriją, Duodančioji prigimtis yra tik viena iš devynių Prigimčių, kurias turi kiekvienas žmogus. Taigi ir Duodančiąją prigimtį turime visi, tik – nevienodai išreikštą.

Taigi šioje laidoje diskutuojama apie Duodančiąją prigimtį ir jos pasireiškimą mūsų gyvenimuose. Laidos svečiai – du puikūs žmonės su aukštai išreikšta Duodančiąja prigimtimi.

Laidos svečiai: Aneta Gurnevič, Palaimintojo Kunigo Mykolo Sopočkos hospiso Vilniuje direktorės pavaduotoja, ir Andrius Romanovskis, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.