Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Kodėl kai kurie žmonės yra nagingi, o kitų visos linijos kreivos?

Šios laidos svečiai, med. dr. gydytojas periodontologas Algirdas Puišys ir Paulius Garkauskas, laidos „Meistro dienoraštis“ žurnalistas, diskutavo apie Kūno subtiliojo intelekto raišką kasdieniame ir profesiniame gyvenime.

Pasidalinkite įrašu

Kodėl kai kurie žmonės yra nagingi, o kitų visos linijos kreivos? Šiuos mūsų skirtumus išreiškia būtent Kūno subtilusis intelektas, kuris apibūdina mūsų gebėjimą gerai koordinuoti akių ir rankų judesius, tai yra gerai įvaldyti smulkiąją rankų motoriką. Vieni šį intelektą turi aukščiau išreikštą, kiti – žemiau. Ir tai parodo, kodėl vieni nagingi,  o kitų visos linijos kreivos.

Laidos svečiai: Med. dr. gydytojas periodontologas Algirdas Puišys ir Paulius Garkauskas, laidos „Meistro dienoraštis“ žurnalistas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.