Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Levickis netiki sėkmės receptais: pradėjęs muzikiuoti ilgai net neturėjau akordeono

Kaip padėti gabiems vaikams puoselėti savo potencialą? Apie tai laidoje diskutuoja laidos svečiai: pradinių klasių mokytoja, lektorė Margarita Molienė ir akordeonistas Martynas Levickis.

Pasidalinkite įrašu

Ar žinote, kad gabių vaikų laukia keli scenarijai? Viena vertus, vaikas, atpažįstantis savo unikalų potencialą ir gaunantis palaikymą iš aplinkos, puoselėja savo gabumus, juos įdarbina ir džiaugiasi sėkminga karjera. Tuo tarpu gali nutikti ir kitas variantas – kuomet vaikas yra be galo gabus, bet potencialo neįdarbina ir tinginiauja. Ką daryti, kad jie atpažintų savo potencialą? Kaip tėvams ir pedagogams jį pastebėti? Ir kaip padėti gabiems vaikams puoselėti savo potencialą?

Laidos svečiai: pradinių klasių mokytoja, lektorė Margarita Molienė ir akordeonistas Martynas Levickis 

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.