Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

MAN: tikslų išsikėlimas

Trečias karjeros pasirinkimo proceso etapas susideda iš dviejų dalių.

Pasidalinkite įrašu

Pirma – padėsime jums pasirinkti karjeros kelią, studijų kryptį. Iš pirmojo etapo jau žinote, koks yra jūsų pasirinkimo plotis, iš antrojo – galite įsivertinti savo gebėjimus ir prigimtis. Žinant tiek informacijos gali būti sunku ją visą sugrupuoti ir tinkamai pasirinkti. Kaip bėgimo batelių ar elektronikos parduotuvėje – laikas pasitarti su profesionaliu konsultantu.

Antra – jūs įgysite tikslų išsikėlimo kompetenciją. Mokysime keltis tikslus, remdamiesi jūsų norais, gebėjimais ir pomėgiais ir pasimatuodami realybę.

Šiam etapui rinkitės Multiple Natures arba egoCOMPASS sistemą

KALBA Multiple Natures sistema

Testas, kurį atliksite greitai – vos per pusę valandos, bet kurio rezultatus nagrinėsite ne vieną dieną. Testas parodo jums jūsų intelektus ir prigimtis. Pagal testo rezultatus nustatomos jums labiausiai tinkančios karjeros (iš 600+ karjerų sąrašo), hobiai, užduotys.

Konsultacijoje patikrinsime jūsų testo rezultatus, paaiškinsime, kodėl Jums tinka vienos ar kitos specialybės, hobiai. Sužinosite, kaip išnaudoti užduočių ataskaitą.

Kaina: Testas, ataskaitos + konsultacija –  249 € 

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės telefonu: +370 618 42066 arba el. paštu: [email protected]


Plačiau

egoCOMPASS

Pirmos dalies atsakymai įvardija jūsų bendruosius gabumus ir gebėjimus, asmenybės charakteristikas. Antroje dalyje išsiaiškinami tiriamojo interesai, poreikiai ir galbūt neišsakyti norai.

Gavus egoCOMPASS rezultatus, vyksta asmeninė konsultacija su profesionaliu karjeros konsultantu. Jos metu pateikiami testo rezultatai, jų interpretacija ir tolesnio ugdymo (mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo) rekomendacijos.

Kaina: 350.00 €

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės telefonu: +370 620 22210 arba el. paštu: [email protected]


Plačiau

Studijų užsienyje konsultacijos

Jei jau apsisprendėte, ką studijuosite, ir galvojate apie studijas užsienyje, kviečiame pasitarti su mūsų specialistais. Konsultacijose sužinosite, kurie universitetai jums tinkamiausi pagal pasirinktą studijų programą, kokios yra stojimo ir finansavimo sąlygos. Taip pat padėsime jums užsipildyti visus reikalingus dokumentus.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.