Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Patarimai moksleiviams, kad vasaros atostogos nenueitų veltui

Pasidalinkite įrašu

Kaip praleisti vasaros laiką prasmingai? Kaip įgauti prasmingos patirties vasaros atostogų metu, reikalingos visapusiam asmenybės lavinimui? Kaip ir kodėl tarpkultūrinė patirtis gali padėti lavinti, turtinti asmenybę? Kokių naujų įgūdžių galima išmokti vasaros atostogų metu? Kodėl vasaros metu reikėtų prisiminti ir per metus įgytas žinias? Apie visa tai kalbama šioje laidoje su ilgamete KALBA Druskininkų stovyklos „English Summer Camp“ vadove Jūrate Naujokaitiene ir anglų kalbos mokytoja, buvusia vasaros stovyklų užsienyje vadove Vilija Liepuoniene.

Laidos svečiai: KALBA Druskininkų stovyklos „English Summer Camp“ vadove Jūrate Naujokaitiene ir anglų kalbos mokytoja, buvusia vasaros stovyklų užsienyje vadove Vilija Liepuoniene.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.