Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

„Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus“

Visi norime įkvepiančių mokytojų, rūpestingų gydytojų, besišypsančių kasininkių ir greitai dirbančių kelininkų. Norime, kad mūsų vaikai būtų sėkmingi karjeroje, o jaunimas nori „gero“ darbo. Tikime, kad šie norai gali būti įgyvendinti, sąmoningai pasirinkus karjerą.

Pasidalinkite įrašu

Statistikos duomenimis, sąmoningai studijų kryptį pasirenka tik 20% Lietuvos jaunuolių, o pagal specialybę dirba tik 15%. Kol vieni studijų metais įgijo žinių, reikalingų darbe, kiti „gavo diplomą“. Vieni – arčiau svajonių karjeros, kiti – dar tik pradeda karjeros kelią. Kaip padaryti, kad sąmoningai pasirinktų dauguma? Veikti!

2017 metais net penkiose Lietuvos mokyklose startavome su projektu „Švietimo iniciatyva Lietuvai: sąmoningas jaunas žmogus“. Projekto metu susitinkame su moksleiviais, mokytojais, tėvais, skaitome paskaitas. Sudarome sąlygas atlikti įvairius karjeros testus, susidėlioti „profesijų žemėlapį“ ir sąmoningai pasirinkti karjeros kelią, vėliau tapti sėkmingu, laimingu ir atsakingu piliečiu, kartu kuriančiu mūsų visų Lietuvą.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų vykdomus projektus? Visą informaciją rasite čia>>

švietimo iniciatyva Lietuvai

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.