Главная страница
Языковые курсы Обучение за рубежом Для бизнеса Прочие услуги О нас

Tėvams keikiant nuotolinį mokymą ekspertai ragina žiūrėti plačiau: yra ir privalumų

Šioje laidoje su KALBA Kauno regiono mokymų kokybės vadove Egle Kazlauskiene ir Robotikos akademijos bedraįkūrėju, Kūrybos padalinio vadovu Kristijonu Vasiliausku diskutuojama apie nuotolinį mokymąsi.

Pasidalinkite įrašu

Ar galima išmokti mokantis nuotoliniu būdu? Nuotolinis mokymasis paskatino mus pažiūrėti į mokymosi procesą visai kitaip: supratome naujas mokymosi galimybes, atradome įvairių sprendimų būdų, kaip mokymosi procesą padaryti įdomiu ir efektyviu, tapome inovatyvesni.

Laidos svečiai:KALBA Kauno regiono mokymų kokybės vadovė Eglė Kazlauskienė ir Robotikos akademijos bedraįkūrėjas, Kūrybos padalinio vadovas Kristijonas Vasiliauskas.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.