Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

SPA paslaugų bakalauro studijos University of Derby

Pasidalinkite įrašu

Domiesi grožio industrija? Masažais ar spa sveikatingumo programomis? O gal visąlaik galvoje kirba mintis, kaip ateityje pradėti dirbti ir tapti šios srities profesionalu?

Turime tau unikalų pasiūlymą, kurio tikrai nerasi jokioje Lietuvos aukštojoje mokykloje! Tai spa paslaugų bakalauro studijos Derbio universiteto Buxton padalinyje (Jungtinė Karalystė).

Jau nuo seno, šis universitetas garsėja savo pasaulinio lygio spa paslaugų industrijos studijomis, kurios yra organizuojamos nuostabaus grožio kurortiniame Buxton miestelyje. Žymiausi pasaulio spa centrai ir potencialūs grožio, sveikatingumo ir spa paslaugas teikiantys darbdaviai, labai vertina ir ypač gerai atsiliepia apie šias studijas baigusius studentus, ir mielai juos įdarbina savo spa centruose.

Derbio universiteto Buxton padalinys siūlo tokias bakalauro programas, kaip:

  • Spa valdymas (SPA management),
    Spa terapija (SPA therapy),
    Sveikatingumo centro valdymas (Wellness resort management),
    Buhalterinė apskaita (Account management),
    Spa švietimas (SPA education).

Šios studijos unikalios tuo, jog Lietuvoje nėra galimybės studijuoti šioje srityje. Studijuojant spa ir sveikatingumo valdymo (SPA and Welness Management) studijų programoje, studentai gali mokytis realiomis darbo sąlygomis, tikrame spa centre, kuriame yra saunos, aromatiniai garų kambariai, hidroterapiniai baseinai, ledo fontanai, hamamo gultai ir visi kiti patogumai, reikalingi spa paslapčių mokymuisi. Taip pat, mokoma ir žmogaus fiziologijos bei anatomijos, sveikos gyvensenos ir mitybos.

Buxtono kurortą, esantį vienoje populiariausių Jungtinės Karalystės vietų – Peak District, žino ne tik spa ir sveikatingmo paslaugų mėgėjai iš viso pasaulio, bet ir tokios, pasaulinio lygio, grožio industrijos kompanijos, kaip “Candalie”, “Comfort Zone”, “Ishga”, “Mii Cosmetics” ir “Devonshire Spa”, kuris 2017 metais laimėjo Prabangiausio pasaulio spa titulą (“World Luxury SPA Awards 2017”).

Jei norite tapti aukščiausios klasės grožio, sveikatingumo ir spa specialistais, o galbūt svajojoje po studijų baigimo pradėti savo verslą grožio pasaulyje, registruokitės į asmeninę konsultaciją ir mes jums patarsime, bei padėsime žengti pirmą žingsnelį savo svajonės link!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.