University of Worcester – bendruomenė, kurioje gera gyventi ir mokytis

Nesvarbu, iš kur atvykote: University of Worcester  rasite aktyvios veiklos ir draugišką, palaikančią aplinką, kurioje mokytis bus vienas malonumas. Taip pat šis universitetas daug dėmesio skiria tam, kad studentas atrastų savo stiprybes ir atskleistų potencialą, galėtų asmeniškai augti.

Norite daugiau sužinoti apie šį universitetą? Registruokitės į NEMOKAMĄ asmeninę konsultaciją

Popamokinės veiklos

Nuo muzikinio teatro iki futbolo: the University of Worcester rasi pačių įvairiausių užsiėmimų. Jei tik gali sugalvoti kokią veiklą, būk tikras: universitete rasi būrelį ją vykdančių bendraminčių, kurie mielai pakvies prisijungti ir tave.

Miestas studentams

Worcester mieste tikrai rasite veiklos: kinas, restoranai, įvairūs kultūriniai objektai, prekybos centrai ir, žinoma, gamta. Beje, kas dešimtas miesto gyventojas – studentas!

Universitetas atviras visiems

University of Worcester aktyviai pagelbės kiekvienam studentui pasiekti jo užsibrėžtų tikslų ir stengsis sudaryti visas galimybes aktyviai įsilieti į universiteto gyvenimą.

Pasirengę darbo rinkai!

Universitetas daug laiko skiria praktiniams įgūdžiams vystyti. Baigę pasirinktą studijų programą jau turėsite ir praktinių – ne tik teorinių – įgūdžių. Mokytojai, medicinos seselės, fizioterapeutai ir kitų specialybių studentai leis laiką ne tik auditorijose, bet ir realioje darbinėje aplinkoje. Pavyzdžiui, verslo specialybių studentai turi galimybę atlikti metus trunkančią praktiką, žurnalistikos studentai – savaitėmis dirbti šalia ar šešėliuoti korespondentus, reporterius.

Patirties galima įgyti ir pačiame universitete. Praėjusiais metais University of Worcester įvairiose pozicijose dirbo daugiau nei 900 studentų. Universiteto karjeros ir įdarbinimo centras padėjo šimtams studentų susirasti ne viso etato darbus.

Dėl patirties, kurią įgyja studentai, jiems daug lengviau įsidarbinti: net 94,9% studentų įsidarbina (arba tęsia studijas) per 6 mėn. nuo studijų baigimo.

Universitetas neapsiriboja savo dėstytojų patirtimi, kai kalbame apie studijas. The University of Worcester kviečia įvairių profesijų atstovus pristatyti savo darbą, papasakoti apie specialybę iš kitos perspektyvos. Pavyzdžiui, Game of Thrones aktorius Kit Harington (John Snow) buvo atvykęs pasidalinti patirtimi su antro kurso dramos studentais. Šie „svečių“ pasakojimai ne tik įdomūs. Pažintis iš arčiau su rinkos, apie kurią mokotės, lyderiais yra gana svarbi: kontaktai, užmegzti universitete, gali pagelbėti jums kopiant karjeros laiptais.