Graikija dažnai vadinama „dievų žeme“, įsikūrusi pietiniame Balkanų pusiasalio gale, yra Europos, Azijos ir Afrikos kryžkelėje. Nors Graikija gali pasiūlyti nepamirštamas atostogų akimirkas, nuostabius potyrius, tačiau tai nėra tik atostogų vieta. Viena iš seniausių tautų pasaulyje, turinti labai turtingą istorija, garsėjanti svetingumu, turi ir aukštojo mokslo institucijas, į kurias vyksta studentai iš viso pasaulio. Kas sakė, kad studentas negali mėgautis Viduržemio jūros vaizdais, graikiška virtuve, ir puikiais paplūdimiais?

 

Didelė dalis universitetų ir kolegijų įsikūrę didžiausiuose miestuose, Atėnuose ir Salonikuose, tačiau jų taip taip pat yra ir Heraklione, Mytilini, Patras miestuose. Bet kuriame pasirinktame mieste jausite ramią ir jaukia atmosferą bei graikišką svetingumą. Ši  šalis puikiai žinoma kaip demokratijos gimtinė, taip pat turėjusi didelę įtaką tokiems mokslams kaip matematika, fizika, be to, daugybė žymių filosofų, tokių kaip Sokratas ar Aristotelis, dėstė Atėnuose. Dėl tokios turtingos istorijos, neapsiriksite studijoms pasirinkę istorija ar filosofija, tačiau bakalauro ar magistro studijoms čia rasite ir archeologijos, finansų, ekonomikos, ar verslo studijų. Dauguma studijų programų dėstomos anglų kalba.

Universitetuose paskaitos nėra oficialios, todėl galite tikėtis atvirų diskusijų tarp studentų ir dėstytojų. Dėstytojai stengiasi palaikyti draugiškus santykius,kad studentai  užduotų jiems kylančius klausimus ir aktyviai dalyvautų paskaitose. Studijų programos sujungia praktines žinias su tyrimais, laboratoriniais darbais ir praktika.

  • Pildome stojimo dokumentus į VISUS Graikijos universitetus.
  • Konsultuojame ir padedame išsirinkti geriausius universitetus pagal studento akademinius pasiekimus ir lūkesčius.
  • Informuojame ir patariame, kokių dokumentų reikia, kada juos pateikti. Jeigu reikalingi vertimai – išverčiame visus dokumentus.
  • Koordinuojame visus atsakymus iš universitetų atstovų ir ištaisome dokumentų pildymo sistemoje padarytas klaidas.
  • Padedame užpildyti paskolos studijoms dokumentų formas.
  • Patariame, kaip susirasti tinkamą būstą.
  • Atsakome į studento klausimus visus metus.

Čia rasite populiariausių universitetų sąrašą, bet pildome dokumentus ir į kitus, sąraše nepaminėtus, Graikijos universitetus.

Mokslo metų kaina metams svyruoja 5000-7000eurų.

Yra galimybė gauti darbą studijų metu. Daugiau informacijos suteiks KALBA koordinatoriai!

Kiekvienas universitetas turi savas aplikacijos teikimo datas – sek jas individualiai!

Norite greito atsakymo? Susisiekite!

Kotryna Norkevičiūtė
Kotryna Norkevičiūtė
Vilnius - Studijų užsienyje koordinatorė
Roberta Paškevičiūtė
Roberta Paškevičiūtė
Šiauliai, Klaipėda - Studijų užsienyje koordinatorė
Diana Verikaitė
Diana Verikaitė
Vilnius - Studijų užsienyje koordinatorė
Lukas Vaičiulis
Lukas Vaičiulis
Vilnius - Studijų užsienyje projektų vadovas
Gvidas Gečas
Gvidas Gečas
Kaunas, Panevėžys - Studijų užsienyje koordinatorius
Nerijus Leškys
Nerijus Leškys
Kaunas, Alytus - Studijų užsienyje vadovas Lietuvai