Homepage
Language courses Study abroad Business Other services About us

Studijos Graikijoje

Svarstai apie studijas Graikijoje? Gauk visą aktualią informaciją ir reikalingą pagalbą iš profesionalų!

Kilo daugiau klausimų? Kviečiame registruotis į konsultaciją arba rašyti užklausą.

Universitetai, su kuriais bendradarbiaujame

AAS College

AAS College

AAS kolegija buvo įkurta 1990m. ir dabar yra viena didžiausių kolegijų Salonikuose, pasižyminti itin aukšta meno ir dizaino studijų kokybe. Čia siūlomos mados, animacijos, dizaino, žaidimų dizaino ir daug kitų programų.

Skaityti »
DEI College

DEI College

DEI College – įsikūręs Salonikų centre, moderniose patalpose, siekiant patenkinti šiuolaikinės aukštojo mokslo institucijos poreikius. Čia erdvios klasės, biblioteka, tyrimų zonos, amfiteatras ir kompiuterių laboratorijos.

Skaityti »

Didelė dalis universitetų ir kolegijų įsikūrę didžiausiuose miestuose, Atėnuose ir Salonikuose, tačiau jų taip taip pat yra ir Heraklione, Mytilini, Patras miestuose. Bet kuriame pasirinktame mieste jausite ramią ir jaukią atmosferą bei graikišką svetingumą. Ši  šalis puikiai žinoma kaip demokratijos gimtinė, taip pat turėjusi didelę įtaką tokiems mokslams kaip matematika, fizika, be to, daugybė žymių filosofų, tokių kaip Sokratas ar Aristotelis, dėstė Atėnuose. Dėl tokios turtingos istorijos, neapsiriksite studijoms pasirinkę istoriją ar filosofiją, tačiau bakalauro ar magistro studijoms čia rasite ir archeologijos, finansų, ekonomikos ar verslo studijų. Dauguma studijų programų dėstomos anglų kalba.

Universitetuose paskaitos nėra oficialios, todėl galite tikėtis atvirų diskusijų tarp studentų ir dėstytojų. Dėstytojai stengiasi palaikyti draugiškus santykius, kad studentai  užduotų jiems kylančius klausimus ir aktyviai dalyvautų paskaitose. Studijų programos sujungia praktines žinias su tyrimais, laboratoriniais darbais ir praktika.

Kaip padedame norintiems studijuoti užsienyje?

Parengiame stojimo proceso planą.

Konsultuojame visais stojimo klausimais.

Padedame parengti CV, motyvacinį laišką, pasiruošti interviu.

Siunčiame dokumentus, pildome universitetų vidines sistemas.

Studijų Graikijoje finansavimas

Mokslo metų kaina metams svyruoja 5000-7000eurų.

Yra galimybė gauti darbą studijų metu.

Iškilo dėl to klausimų? Susisiekite su studijų koordinatoriais – jie su malonumu Jums papasakos apie tai plačiau!

“Dar būdama mokyklos suole svajojau pamatyti daugiau pasaulio šalių, pažinti įvairias kultūras ir žinojau, kad puiki galimybė tai padaryti yra mokantis užsienyje! Pasirinkau mokytis Olandijoje, nes norėjau išlipti iš savo komforto zonos. Šioje šalyje yra suteikiamas geros kokybės išsilavinimas, o tai man buvo svarbiausia, renkantis studijas. Taip pat, statistika apie šią šalį tiesiog stebina. Daugiau nei 80% olandų puikiai kalba anglų kalba, kas lėmė lengvą integravimąsi į svetimą kultūrą. Ypatingai Groningeno mieste, kuris yra pripažintas studentų miestu ir kur kas penktas gyventojas yra studentas, buvo labai lengva pasijusti kaip namie. Sužinojus apie pragyvenimo lygį, olandų kultūrą, kokie laimingi gyvena čia žmonės ir yra atviri ir šiltai priimantys užsieniečius – žinojau, jog noriu mokytis čia!"

Gabija Petrauskaitė

Nusprendžiau studijuoti užsienyje, nes manę sudomino idėja mokytis tarptautinėje aplinkoje, kur tu gali susipažinti su skirtingomis kultūromis, kalbomis ir pasisemti įgūdžių iš kitų šalių žmonių. Sužinojau apie savo kursą Kalba.Lt. Aplankiau “English Summer Super Camp” Druskininkuose. Pabuvęs tarptautinėje aplinkoje ir nusprendžiau studijuoti užsienyje. Pasirinkau studijas Olandijoje, nes man labai patiko viena studijų programa Saxion universitete, kurios aš neradau Lietuvoje. Dvejojau tik dėl savo anglų kalbos žinių, tačiau po sėkmingo IELTS egzamino aš ramiai pateikiau prašymą į universitetą. Studijuoju Enschede mieste, Olandijoje ir mokytis sekasi gerai. Mano studijų kryptis - Art & Technology, kurią sudaro daugybė dalykų: video production, graphic design, physical computing, programming,3d production, animation, customer & users theory ir taip toliau. Ši studijų programa man labai patinka, nes aš darau daug praktinių užduočių, teorijos čia nėra daug.

Aleksandras Parsin

Labai ačiū Kalba.lt konsultantams, ypač konsultantui Lukas Vaičiulis !!!!! Šią kompaniją man rekomendavo geriausia draugė bei pusbrolis. Lukas Vaičiulis dėka galėjau puikiai susitvarkyti dokumentus studijoms į UK bei išsirinkti man tinkančius universitetus. Į žinutes buvo atsakoma labai išsamiai ir labai greitai Taip pat labai pravertė nuorodose pateikiama informacija būsimiems studentams. Aptarnavimas buvo nepriekaištingas, neturiu jokių priekaištų. Jei kas nors nežinote, kur galite susitvarkyti savo stojimus į UK ar kitus universitetus, tikrai neabejokite savo sprendimu ir rinkitės Kalba.lt konsultantus.

Ugnė V.

100% rekomenduoju Kalba.lLt pagalbą norintiems studijuoti užsienyje. Komanda be galo darbšti, komunikabili, profesionaliai ir greitai dirbanti. Į plataus spektro klausimus apie studijas atsakoma momentaliai, informatyviai, o konsultantai šiuolaikiški, bei malonūs. Iš tiesų sutaupoma daug nervų su dokumentų pildymais, todėl patikinu- rezultatu nenusivilsite. Esu dėkinga visai Kalba.Lt komandai už iniciatyvą ir darbą siekiant tikslų. Linkėjimai!

Veronika
Susipažinkite su mūsų komanda