Kokybė ir neribotos galimybės – taip apibūdinamas išsilavinimas Vokietijos privačiuose universitetuose. Studentai gauna didžiulį individualaus dėmesio bagažą iš dėstytojų bei universiteto darbuotojų – nedidelis studentų skaičius tai leidžia išpildyti su kaupu. Praktikos bei stažuotės galimybės universitete viršija daugumos šalių galimybes – universitetai bendradarbiauja su pačiomis didžiausiomis pasaulio įmonėmis, į kurias nuolat siunčia savo studentus stažuotis.

Kuomet pagalvojame apie Vokietiją, mūsų galvose atsiranda kelios mintys: infrastruktūros išvystymas ir švara. Vokiečiai garsėja savo griežtu požiūriu į viešąją tvarką – čia visada švaru. Neaplenksime ir transporto sistemos – Vokietijoje jos išvystymas yra vienas geriausių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, tad be didelių rūpesčių ir greitai pasieksite bet kurį Vokietijos kampelį.

Studijos privačiuose Vokietijos universitetuose yra mokamos. Studentai turi galimybę gauti 100% studijų finansavimą iš ne pelno siekiančių studijų fondų Chancen EG ir Brain Capital: tai unikali galimybė gauti ne tik šimtaprocentinį finansavimą, bet ir tapti organizacijos dalimi, vienijančia visus šį finansavimą turinčius ir turėjusius studentus!

Studijos Vokietijoje yra žinomos dėl praktinių studijų metodų bei darbinės praktikos, kuri yra privaloma visose studijų programose. Čia galima sutikti studentus iš įvairiausių pasaulio kontinentų – įvairovė labai plati. Universitetai ypač vertina tarptautinius bei VEIKLIUS studentus, siekiančius tobulumo. O moderniausios technologijos suteiks galimybę siekti to paties tobulumo bei prisiliesti prie ateities darbo priemonių jau universitete.

Studijų metu dirbti Vokietijoje yra labiau nei įmanoma. Studijų metu studentai gali darbuotis apie 20 val./sav., kurių pilnai užtenka, norint išsilaikyti save be artimųjų paramos. Darbo rinka čia yra daug žadanti – darbuotojų poreikis egzistuoja visuose sektoriuose, tad darbą susirasti galima nesunkiai! Norint įsidarbinti Vokietijoje, vokiečių kalbos pagrindai yra pageidaujami, tačiau, darbinantis tarptautinėje įmonėje, jie nėra privalomi.

  • Nemokamai pildome stojimo dokumetus į VISUS Vokietijos privačius universitetus.
  • Konsultuojame ir padedame išsirinkti geriausius universitetus pagal studento akademinius pasiekimus ir lūkesčius.
  • Informuojame ir patariame, kokių dokumentų reikia, kada juos pateikti. Jeigu reikalingi vertimai – išverčiame visus dokumentus.
  • Koordinuojame visus atsakymus iš universitetų atstovų ir ištaisome dokumentų pildymo sistemoje padarytas klaidas.
  • Padedame užpildyti paskolos studijoms dokumentų formas.
  • Patariame, kaip susirasti tinkamą būstą.
  • Duodame studento gidą.
  • Atsakome į studento klausimus visus metus.

Lancaster University Leipzig
Pirmasis Jungtinės Karalystės universitetas, turintis padalinį Vokietijoje. Studijos šiame universitete suteikia unikalią mokymosi patirtį, paremtą ir Jungtinės Karalystės mokslo standartais, ir Vokietijos darbo rinkos galimybėmis.

 

SRH University of Applied Sciences
Universitetas siūlo bakalauro ir magistro studijų programas vokiečių ir anglų kalbomis. Daugiau nei 44% studentų yra atvykę iš užsienio valstybių.

 

Jacobs University
Šiaurės Vokietioje įsikūręs universitetas yra vienas tarptautiškiausių universitetų, pasižymintis labai glaudžia ir draugiška studentų ir dėstytojų bendruomene.

 

EBS Business School
Tai viena iš pirmaujančių verslo mokyklų Vokietijoje, akredituota QUIS. Turi daugiau nei 200 tarptautinių partnerių visame pasaulyje, kas labai išplečia studentų praktikos bei darbo galimybes.

 

IUBH University of Applied Sciences
Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas yra privatus, valstybės pripažintas universitetas. Universiteto bendruomenė –100% kalbanti angliškai.

 

Macromedia University of Applied Sciences
Lyderiaujantis privatus universitetas, kuris specializuojasi žiniasklaidos, verslo, vadybos ir kūrybinių menų srityse.

 

British and Irish Modern Music Institute (BIMM)
Didžiosios Britanijos ir Airijos šiuolaikinės muzikos institutas Berlyne yra unikalus ir prestižinis institutas, kuriame studentai iš viso pasaulio siekia išsilavinimo muzikos srityje.

 

University of Applied Sciences Europe
University of Applied Sciences Europe (UE) moko būsimus verslo, sporto, žiniasklaidos bei meno ir dizaino atstovus tapti geriausiais savo srityje. Tai – tarptautinis universitetas, priėmęs daugiau nei 100 skirtingų šalių studentus.

Kuhne Logistics University
University of Applied Sciences Europe (UE) moko būsimus verslo, sporto, žiniasklaidos bei meno ir dizaino atstovus tapti geriausiais savo srityje. Tai – tarptautinis universitetas, priėmęs daugiau nei 100 skirtingų šalių studentus.

Studijų fondai Chancen EG ir Brain Capital finansuoja iki 100% studijų kainos. Studentai privalo grąžinti šį finansavimą tik tuomet, kai jų metinės pajamos po studijų baigimo viršija 25,000€ per metus. Norint gauti šį finansavimą, studijų fondai palieka teisę studentams patiems nusistatyti šio finansavimo grąžinimo terminą ir kiekį, kuomet jie uždirbs virš minėtos sumos. Pavyzdžiui, studijų kaina siekia 40,000€ už visą studijų laikotarpį. Studentas sutinka grąžinti 10% savo metinio atlyginimo fondui po studijų pabaigos. Jei jis uždirbo 30,000€ per metus – jis privalo grąžinti 10%, t.y. 3,000€ per metus. Jei 25,000€ suma per metus nėra uždirbama – studentas tais metais neprivalo grąžinti nieko. Studentai privalo dalyvauti šio finansavimo grąžinime laiko tarpą, nurodytą finansavimo sutartyje: jei sutartyje nurodytas 10 metų terminas, kas reiškia 3,000€ metinį grąžinimą, tuomet studentas, uždirbęs 30,000€ per metus, išmokėtų 30,000€ fondui per 10 metų. Jei po finansavimo sutarties pabaigos lieka neišmokėtas likutis – jis ANULIUOJAMAS.

Galbūt tapsite milijonieriumi? Tai toli gražu nereiškia, kad milijonus atiduosite ir šiam fondui: jei studentas grąžina dvigubai daugiau, nei jo studijos kainavo jam – finansavimo sutartis nutrūksta, net jei ši suma yra išmokama per vieną ar du mėnesius.

Iškilo dėl to klausimų? Susisiekite su studijų koordinatoriais – jie su malonumu Jums papasakos apie tai plačiau!

Kiekvienas universitetas turi savas aplikacijos teikimo datas – sek jas individualiai!

Norite greito atsakymo? Susisiekite!

Roberta Paškevičiūtė
Roberta Paškevičiūtė
Šiauliai, Klaipėda - Studijų užsienyje koordinatorė
Diana Verikaitė
Diana Verikaitė
Vilnius - Studijų užsienyje koordinatorė
Lukas Vaičiulis
Lukas Vaičiulis
Vilnius - Studijų užsienyje projektų vadovas
Gvidas Gečas
Gvidas Gečas
Kaunas, Panevėžys - Studijų užsienyje koordinatorius
Nerijus Leškys
Nerijus Leškys
Kaunas, Alytus - Studijų užsienyje vadovas Lietuvai

 

Išsilavinimas ir Karjerakovo 23 - 24 d.

Ką realiai veiksi baigęs ekonomiką, filologiją, žurnalistiką, biochemiją ar kitą studijų programą? Geriau bus, jei atsakymą į šį klausimą žinosi prieš pradėdamas studijas.

Registruokis į renginį, ir gauk vertingą turinį, užduok klausimus live transliacijos metu ir tiesiog sužinok, ką žmonės dirba visą dieną.