Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Studijuok Olandijoje!

Studijos Olandijoje

Pasidalinkite įrašu

Olandija – žymi ne tik vėjo malūnais, žydinčiomis tulpių plantacijomis, daugiausia dviračiais važinėjančių žmonių skaičiumi, bet ir yra viena iš ekonomiškai stipriausių šalių Europoje.

Šalies gyventojai yra labai draugiški ir tolerantiški kitataučiams ir kitaip mąstantiems žmonėms. Olandija nuo seno garsėja savo kultūros daugialypiškumu, pradedant meno galerijomis ir kultūrinėmis erdvėmis, baigiant pašėlusio naktinio gyvenimo pramogų vietomis. Tai puiki šalis ne tik studijuoti, keliauti, pramogauti bet ir susipažinti su įvairiomis kultūromis bei patirti tikro studentiško gyvenimo džiaugsmą. Norintys studijuoti, mielai renkasi studijas Olandijoje ne tik dėl aukštos studijų kokybės, bet ir kosmopolitiško požiūrio į jaunus kūrybiškus žmones.

Dauguma Olandijos universitetų ir aukštųjų mokyklų labai didelį dėmesį skiria tarptautinėms studijų programoms. Šios studijos yra sukurtos remiantis studentų atsiliepimais ir yra orientuotos į praktinių gebėjimų tobulinimą bei taikymą realioms darbo sąlygoms. Universitetų dėstytojai labai vertina studentų vidinę motyvaciją ir moko ieškoti nestandartinių sprendimų ugdant kūrybiškumą, dirbant tiek komandoje, tiek savarankiškai. Įvairūs projektiniai darbai, paremti problemų sprendimu, skatina laužyti stereotipinį mąstymą ir ieškoti naujų idėjų bei mokslinių atradimų, kurie lengvai gali virsti sėkmingais verslo projektais. Baigę studijas ar studijuojantys Olandijoje teigia, kad toks jų pasirinkimas yra puiki investicija į savo ateitį.

Jei nusprendėte studijuoti Olandijoje ar norėtumėte daugiau sužinoti apie šios šalies universitetus, aukštąsias mokyklas ar studijų galimybes, mes esame pasiruošę padėti išsirinkti ir patarti.

Suteiksime asmeninę konsultaciją

Padėsime išsirinkti tau tinkamą universitetą ir specialybę, koordinuosime išvykimą studijuoti ir atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Užpildysime stojimo dokumentus

Pasirūpinsime teisingu tavo stojimo dokumentų ir užpildymu į bet kurį Olandijos universitetą.

Užpildysime finansavimo dokumentus

Tarpininkausime ir padėsime užpildyti paskolos studijoms dokumentų formas ir surasime gyvenamąją vietą.

Susidomėjai studijų galimybe Olandijoje? Dar turite puikią progą pateikti dokumentus iki balandžio 1 d. Paskubėk!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.