Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Sužinok, ką reiškia frazė „The Swedish Way“

Pasidalinkite įrašu

Visi yra girdėję apie Silicio slėnį Kalifornijoje. Ten gimsta daugiausia vienaragių, vertų daugiau nei 1 milijardo dolerių. Tačiau visai netoli mūsų, Švedijoje, Stokholme jų steigiama tik kiek mažiau nei JAV. Dėl puikiai išvystytos socialinės, švietimo ir verslo infrastruktūros Švedijos įmonės per trumpą laiką tampa vienaragiais, vertais milijardų. Vienas tokių – visiems puikiai žinoma muzikos platforma Spotify. Tačiau norint sukurti tokios vertės įmonę, pirmiausia verta įgyti žinių. Puikus pasirinkimas – Švedijos aukštosios mokyklos, o ypač vienas tarptautiškiausių šalyje Jӧnkӧping universitetas, kuriame mokosi daugiau nei 2400 studentų iš 70-ies šalių. Galima rinktis tarptautinės ekonomikos, vadybos, marketingo, inžinerijos bakalauro studijas, suteiksiančias vertingų žinių, lengvai pritaikomų darbinėje praktikoje. Universiteto Tarptautinio verslo mokykla (Jӧnkӧping International Bussiness School) patenka į žurnalo The Financial Times sudarytą 100-uką.

Bendradarbiaujama net su 800-ais įmonių visame pasaulyje, todėl studentams tai puiki galimybė pritaikyti teoriją praktikoje ir pasisemti naudingos patirties. Universitetas orientuojasi ne tik į studijų kokybę, bet ir į tvarumą: prisidedama prie infrastruktūros gerinimo, tvarių miestų ir bendruomenių kūrimo, klimato kaitos iniciatyvų. Bestudijuodami šiame universitete studentai įgis aukšto lygio išsilavinimą ir supratimą apie tvarumo, žmonių lygybės bei įvairovės svarbą. Universitetas garsėja aukštu įsidarbinimo procentu: net 90 % baigusiųjų studijas per maždaug du mėnėsius užima atitinkamą darbo vietą.

Sužinok, ką reiškia frazė The Swedish Way

Švedija – tai 10-ies milijonų gyventojų, 5000-ių gamtos rezervatų ir viena didžiausių vienaragių gamyklų pasaulyje. Galvoji, kalbame apie pasakų vienaragius? Deja, tai kelių milijardų dolerių vertės technologijų įmonės. Po Silicio slėnio, Stokholmas yra antrasis miestas, kuriame įkuriama daugiausia milijardus vertų naujų įmonių. Prisijunk prie webinaro sausio 11 d. ir kartu su Jonkoping universitetu sužinok, kodėl verta rinktis studijas Švedijoje ir kaip tapti vienu iš vienaragių.

Nori sužinoti daugiau? Registruokis į konsultaciją!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Darna
Uncategorized @lt

Kodėl kalbame apie darną?

Manome, kad kalbėti apie darną yra svarbu, nes neretai žmonės pasigenda darnos bent vienoje gyvenimo srityje.

Įžanginiai KALBA Multiple Natures video klipai

Šiame Multiple Natures įvadiniame kurse geriau suprasite pagrindinę šio įrankio filosofiją, sužinosite kas yra Daugialypės Prigimtys ir Daugialypiai Intelektai ir kaip jie veikia kartu, sukurdami jūsų potencialą. Malonaus žiūrėjimo.