Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Sveikatingumo ir kulinarijos vadybos studijos

Pasidalinkite įrašu

Mokykitės iš garsių šefų ir svetingumo vadovų viename iš Jungtinės Karalystės geriausių svetingumo ir kulinarijos vadybos universitetų.

Praktine patirtimi paremtos mokslų programos, leis Jums pasinerti į dinamišką svetingumo ir kulinarijos vadybos pasaulį. Būtent dėl to, reputacija šioje pramonėje auga tarptautinu mastu. Jūs mokysitės nuostabiame II Lygio* reitinguojamame universiteto miestelyje Devonšyro Doume (Devonshire Dome) Bakstone (Buxton), kuriame yra aukštu lygiu įrengtos mokymo virtuvės, puikus restoranas ir kavinė.

Kas yra Svetingumo ir kulinarijos vadyba Derbio universitete?

– Universiteto miestelis Devonšyro Doume (Devonshire Dome), yra pagrindinė renginių organizavimo vieta, kurioje vyksta didelės vestuvės ir komerciniai renginiai, leidžiantys įgyti tikros patirties ir paruošti Jūs sėkmingai karjerai.

– Mokytojų komanda, tarp kurių yra ir apdovanojimus pelniusių šefų, turi didžiulę patirtį įgyta šioje pramonėje.

– Ryšiai su vietiniais, šalies ir tarptautiniais darbdaviais, tarp kurių yra ″Claridges″, ″Skibo Castle″ bei ″Mariott″ ir ″Lowes″ viešbučiai ir kurortai, kurie suteiks Jums galimybę juose lankytis, įgyti darbo patirties ir įsidarbinti tiek JK, tiek užsienyje.

– Pasirinkite mokslo programą, kuri Jums tinka labiausiai: trijų metų, arba vienerių metų industrijoje.

Ką veikti baigus Svetingumo ir kulinarijos vadybos kursus?

Svetingumo industrija greitai vystosi, ir praktiniai įgūdžiai, kuriuos įgysite, leis Jums pasirinkti iš kelių karjeros galimybių bet kur pasaulyje.

Abiturientams yra atviros šios karjeros galimybės:

– Svetingumo Direktorius (Vadovas).

– Vadovo pavaduotojas.

– Vyriausias šefas.

Nori studijuoti sveikatingumo ir kulinarijos vadybą University of Derby, Buxton campus? Rašyk mums užklausą!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.