Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Tarptautinės patirties privalumai ieškant darbo

Pasidalinkite įrašu

Ar žinai, kad tarptautinė studijų patirtis padės tau darbo paieškose grįžus į Lietuvą? Tai didelis privalumus, kuris žavi darbdavius ir parodo, jog esi iniciatyvi ir perspektyvi asmenybė.

Kaip tarptautinė studijų patirtis tau gali padėti darbo paieškose?

 – Nepamiršk CV paminėti, kokie studijų užsienyje metu įgyti įgūdžiai bus reikalingi organizacijai ir darbo vietai, į kurią kandidatuoji. Tai sustiprins tavo CV ir parodys tavo privalumus.

 – Dėl globalizacijos daugelis kompanijų ieško būtent tarptautinę patirtį turinčių darbuotojų, kurie galėtų bendrauti su užsienio partneriais, klientais, plėsti projektinę veiklą į kitas šalis.

 – Turėdamas gyvenimo užsienyje patirtį ir suvokdamas pasaulio dydį, galėsi efektyviai kurti ir priimti sprendimus globaliose situacijose.

 – Suvokimas apie multikultūrinį pasaulį padės tau pademonstruoti platų akiratį bei globalias žinias.

 – Studijos užsienyje padės tau sustiprinti lyderiavimo, problemų sprendimo ir komunikacijos įgūdžius, kurie yra be galo svarbūs bet kurioje kompanijoje.

 – Jaunuoliai, kurie studijavo užsienyje, yra suvokiami kaip savarankiški, savimi pasitikintys, plačių pažiūrų, tolerantiški ir iniciatyvūs žmonės. Šiuolaikiniai darbdaviai ieško būtent tokių darbuotojų savo kompanijose.

Būk drąsus, išmėgink tarptautinę studijų patirtį ir džiaukis sėkminga profesine karjera!

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.