Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Turizmo studijos Anglijoje – be egzaminų!

Pasidalinkite įrašu

Emilija – turizmo studijomis Anglijos Coventry universitete besidžiaugianti lietuvaitė. Sužinok, ko mergina bijojo prieš išvykstant studijuoti, kaip įveikė savo baimes, ir kodėl rekomenduoja studijas Anglijoje.

Didžiausias privalumas – studijų finansavimas

Studijų užsienyje idėja atėjo visai netikėtai: tiesiog išklausiusi paskaitą apie galimybę studijuoti užsienyje, pagalvojau, kodėl gi nepabandžius išsiųsti dokumentų. Planavau studijuoti Lietuvoje, tačiau, kai pradėjau daugiau domėtis galimybėmis, radau daug daugiau studijų užsienyje pliusų. Vienas iš didžiausių pliusų tas, kad yra galimybė pasiimti studento paskolą, kurią reikėtų grąžinti tik pabaigus mokslus ir radus stabilų darbą. Taip pat studijos Anglijoje – tai puiki galimybė pakeisti aplinką ir praplėsti akiratį.

Bendravimo anglų kalba baimė

Tai buvo vienas iš rizikingiausių mano priimtų sprendimų, tačiau ir vienas iš geriausių. Tiesa sakant, išvažiavau vos mokėdama anglų kalbą, tad turėjau baimių, jog nesuprasiu, ko iš manęs reikalauja dėstytojai, kaip rašyti atsiskaitomuosius darbus, kaip susirasti darbą, susitvarkyti dokumentus ir rasti gyvenamą vietą. Tai buvo didžiausias iššūkis mano gyvenime, kuris sustiprino mano asmenybę ir atnešė daug patirties.

Turizmo studijos be egzaminų

Mokslai yra gana įtemti, tačiau didžiausias pliusas yra tas, kad neturime egzaminų. Tai suteikia galimybę pilnai parodyti savo žinias rašomuosiuose darbuose. Dėstytojai yra suinteresuoti studentų gerove, nesistengia sužlugdyti, mėgina padėti su atsiskaitomaisiais darbais ar tiesiog gyvenimiškomis problemomis. Mano grupė vadinama tarptautine, nes visi studentai yra iš skirtingų pasaulio šalių, taip pat joje daug ir lietuvių studentų.

Studijos Anglijoje suteikia daugiau galimybių

Studijos Anglijoje suteikia daugiau galimybių parodyti savo sugebėjimus ir gauti už tai įvertinimą, įgyti neįkainojamos patirties ir žinių, kurios tikrai pravers gyvenime, įgyti draugų iš viso pasaulio, ir gauti gerą darbą baigus universitetą. Taip pat džiugina, jog universitetas organizuoja įvairias išvykas: turėjome kelionę į Barseloną, kuri buvo suorganizuota ir finansuota universiteto. Po kiekvieno semestro turime finansuojamas keliones į aplinkinius Anglijos miestus ar renginius.

Pirmyn!

Mano patarimas abiturientams – pirmyn! Studijos Anglijoje – tai puiki galimybė atrasti save, pamatytį pasaulį ir įgauti patirties, kuri tik sustiprins jus kaip asmenybes!

Galbūt ir tu kaip Emilija svajoji apie studijas užsienyje, tačiau turi daug klausimų, dvejonių ir baimių? Susisiek su mumis ir mes padėsime tau ne tik tas baimes įveikti, bet ir sėkmingai įstoti.

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Korepetitoriavimas

Korepetitoriavimas

Moksleivio mokymosi procesas turi būti sklandus ir sistemingas, tačiau, atsiradus žinių spragoms ir jų neužpildžius laiku, bendras žinių lygis ne tik krenta, bet didėja ir jų kiekis. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į korepetitorius ir išsiaiškinti moksleivio sukauptas „skyles“ bei jas užpildyti, kol dar nepadaryta papildoma žala pasitikėjimui savimi, motyvacijai ir žinių troškimui.

Prigimtys ir intelektai
Karjeros pasirinkimas

Prigimtys ir intelektai

Prigimčių ir intelektų sistema leidžia kiekvienam mūsų lengviau atrasti unikalųjį save, surasti logiškus paaiškinimus, kodėl tose pačiose situacijose visi elgiamės skirtingai, ir suprasti tai kaip natūralią duotybę.