fbpx

Newcastle University webinaras apie chemijos studijas 01.12

Tikriausiai kartais nė nesusimąstome, kiek chemijos sudaro mūsų kasdienį gyvenimą. Už tam tikrų maisto komponentų, vaistų, trąšų ar namuose naudojamų valiklių gamybos slepiasi žmonės, baigę chemijos studijas. Jaučiant susidomėjimą ir turint gabumų šiai disciplinai mokykloje, į tai tikrai nevertėtų numoti ranka, mat chemikai gali pasiekti nemenkų karjeros aukštumų – šios krypties specialistai yra graibstyte išgraibstomi geriausių kompanijų, kuriose kuria pasaulį keičiančias inovacijas.

Siekiant itin kokybiško aukštojo išsilavinimo, verta pasižvalgyti po užsienio universitetus, tikrai turinčius, ką pasiūlyti. Jungtinėje Karalystėje įsikūręs Newcastle universitetas, patenkantis į 150-ies geriausių pasaulio universitetų reitingą, siūlo 3-ejų metų trukmės šiuolaikiškas chemijos, pavyzdžiui, farmacijos, biochemijos, cheminės inžinerijos ir pan., krypties studijas. Jų metu studentai gilinasi į tam tikrų šakų chemijos pagrindus, daug laiko praleidžia laboratorijose, kur atlieka praktines užduotis. Visos studijų programos yra akredituotos tam tikrų institucijų, patvirtinančių aukštą mokslo kokybę. Didžiąją dalį studijų sudaro ne paskaitos universitete, bet savarankiškas mokymasis, kuris suteikia studentams laisvę patiems planuotis savo laiką. Studentams pagal pasirinktą specializacijos kryptį suteikiama išskirtinė galimybė atlikti profesinę praktiką lyderiaujančiose pasaulinėse kompanijose, pavyzdžiui, Astra Zeneca, Proctor & Gamble ir kt. Baigę pirmosios pakopos studijas, studentai gali tęsti mokslinį kelią magistrantūroje ir tapti visiškais savo srities ekspertais.

Nori sužinoti daugiau? Registruokis į webinar’ą apie chemijos studijas Newcastle universitete ir šios disciplinos perspektyvas!

Sausio 12d. 15:00

Wendy Ridley ir Newcastle University studentas

Newcastle University paskaita apie chemijos studijas

Chemijos pamokos mokykloje yra vienos tavo mėgstamiausių? Galbūt su šiuo dalyku planuoji sieti ateitį ir nori sužinoti, kokios darbo perspektyvos galimos?
Chemija mus vienaip ar kitaip lydi kasdieniame gyvenime. Nuo maisto, vaistų iki atsinaujinančios energijos – chemikas gali keisti, tobulinti pasaulį ir, žinoma, pasiekti karjeros aukštumų.
Sausio 12 d. kviečiame prisijungti prie mūsų ir sužinoti visą aktualią informaciją apie perspektyvas chemijos srityje iš Newcastle universiteto profesoriaus. Turėsite unikalią galimybę susipažinti su lietuve studente, baigusia chemijos studijas ir vienerius metus atlikusia praktiką Oksforde.
Tai puiki proga sužinoti daugiau apie chemijos studijas iš dviejų pusių: tiek iš dėstytojo, tiek iš studento.