Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Newcastle University webinaras apie chemijos studijas

Stipendija magistro studijoms

Pasidalinkite įrašu

Tikriausiai kartais nė nesusimąstome, kiek chemijos sudaro mūsų kasdienį gyvenimą. Už tam tikrų maisto komponentų, vaistų, trąšų ar namuose naudojamų valiklių gamybos slepiasi žmonės, baigę chemijos studijas. Jaučiant susidomėjimą ir turint gabumų šiai disciplinai mokykloje, į tai tikrai nevertėtų numoti ranka, mat chemikai gali pasiekti nemenkų karjeros aukštumų – šios krypties specialistai yra graibstyte išgraibstomi geriausių kompanijų, kuriose kuria pasaulį keičiančias inovacijas.

Siekiant itin kokybiško aukštojo išsilavinimo, verta pasižvalgyti po užsienio universitetus, tikrai turinčius, ką pasiūlyti. Jungtinėje Karalystėje įsikūręs Newcastle universitetas, patenkantis į 150-ies geriausių pasaulio universitetų reitingą, siūlo 3-ejų metų trukmės šiuolaikiškas chemijos, pavyzdžiui, farmacijos, biochemijos, cheminės inžinerijos ir pan., krypties studijas. Jų metu studentai gilinasi į tam tikrų šakų chemijos pagrindus, daug laiko praleidžia laboratorijose, kur atlieka praktines užduotis. Visos studijų programos yra akredituotos tam tikrų institucijų, patvirtinančių aukštą mokslo kokybę. Didžiąją dalį studijų sudaro ne paskaitos universitete, bet savarankiškas mokymasis, kuris suteikia studentams laisvę patiems planuotis savo laiką. Studentams pagal pasirinktą specializacijos kryptį suteikiama išskirtinė galimybė atlikti profesinę praktiką lyderiaujančiose pasaulinėse kompanijose, pavyzdžiui, Astra ZenecaProctor & Gamble ir kt. Baigę pirmosios pakopos studijas, studentai gali tęsti mokslinį kelią magistrantūroje ir tapti visiškais savo srities ekspertais.

Norite sužinoti daugiau apie studijas užsienyje?

Registruokitės naujienlaiškiui

Gaukite naujienas apie mūsų produktus, pasiūlymus ir renginius.

Daugiau straipsnių

Kalbų kursai

Kursai grupėse ar individualiai, ką pasirinkti?

Nusprendus mokytis kalbos svarbu pasirinkti, kuri mokymosi forma jums priimtinesnė: grupiniai ar individualūs kursai. Tiek vieni, tiek kiti turi savitų ir kiek skirtingų privalumų, todėl juos reikia įvertinti, kad mokymosi procesas ir gauti rezultatai jums būtų tinkami.

Koks žmogus yra darnus?
Uncategorized @lt

Koks žmogus yra darnus?

Darnus žmogus viską, ką daro, daro lengvai ir tuo mėgaujasi.
STEVEN RUDOLPH
American educator, author and public speaker