fbpx

Kaip tinkamai pasirinkti stovyklą?

Vasaros stovykla

Pasibaigė mokslo metai, atėjo vasara ir pradėjome galvoti apie vaikų laisvalaikį. Aišku, norisi ne tik smagių atostogų sodyboje ar kaime, bet ir naudingos veiklos: sporto, meno būrelių, korepetavimo ar tam tikrų žinių pagilinimo. Padedame naršyti internete, klausinėjame draugų ir paaiškėja, kad pasirinkimų begalės. O kaip pasirinkti?

Lengviausia yra paklausti vaiko, ko nori jis, kokia vasaros stovykla jį dominų: sporto, meno, visko kartu, pasivyti bendraamžius pamokose?

Kaip išsirinkti stovyklą

Kai žinote, kokios krypties stovyklos ieškoti, apžvelkite kitus dėmenis:

  • Kokia yra stovyklos programa: ar užteks veiklų, ar bus maitinimas, ar bus išvykų?
  • Kur yra stovykla: jūsų mieste, Lietuvoje, užsienyje?
  • Ar yra garantuotas vaiko saugumas?
  • Ar yra tinkamų amžiaus grupių?

 

Taip pat verta apžvelgti siūlomas nuolaidas, specialius pasiūlymus.

Kokias stovyklas siūlome mes ir kuo jos išsiskiria iš kitų?

Dienos stovyklos

Organizuojame dienos stovyklą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje. Stovykla yra skirta 6-12 m. vaikams, trunka savaitę. Stovykloje mokomės užsienio kalbų.  Išsiskiriame tuo, kad į stovyklos kainą įskaičiuota viskas: užkandis, pietūs, kanceliarinių reikmenų krepšelis, išvykos po miestą ir dovanėlė – stilinga kepurėlė. Taip pat penktadienį rašome testą, kuriuo patikriname įgytas žinias ir švenčiame stovyklos pabaigą su pica! Šiuo metu stovyklai taikoma 10% NUOLAIDA.

dienos stovyklos

Stovykla Druskininkuose

Ši anglų kalbos vasaros stovykla skirta 10-17 m. jaunuoliams. Stovykla garsėja tuo, kad joje apstu veiklos: jaunimas užimtas meno, sporto būreliais, anglų kalbos pamokomis, kasdienėmis vakaro veiklomis ir išvykomis. Čia užsimezga naujos draugystės su bendraamžiais iš užsienio, čia gerokai patobulinama anglų. Dažniausiai vaikai čia važiuoja kelis metus iš eilės, po to patys tampa stovyklų vadovais. Šiuo metų stovyklai taikome 40€ NUOLAIDĄ.

Stovykla Druskininkuose

Grupinės stovyklos užsienyje

Šiais metais pradėjome siūlyti ir grupines stovyklas JAV ir Didžiojoje Britanijoje. Tai stovyklos, kuriose mokomasi inercijos būdu: anglų kalbą teks naudoti kasdieniame gyvenime. Vaikai dalyvaus išvykose, būreliuose ir, žinoma, pamokose. Grupinėms stovykloms šiuo metu taikome 100€ NUOLAIDĄ.

Individualios stovyklos užsienyje

Stovyklos – atostogos – kelionės viename. Sugalvokite, kokią kalbą norite pasimokyti, išsirinkite pasaulio šalį, o mes pateiksime kelis pasiūlymus. Čia ne tik mokomasi pasirinktos kalbos bei dalyvaujama būreliuose. Stovyklautojai skatinami išmokti daugiau apie šalies kultūrą ir istoriją. Aplankome turistų pamėgtas vietas, ragaujame maistą, susipažįstame su tradicijomis.  Apie kiekvieną šalį ir stovyklą reikėtų skaityti atskirai, arba tiesiog raštelti mums žinutę, kokios stovyklos norėtumėte – pateiksime pasiūlymą.

Jei norite sužinoti daugiau, apie tai ką galima išmokti ar pažinti vasarą – pasiruoškite puodelį kavos ar arbatos, įsitaisykite patogiai ir atsiverskite mūsų vasaros veiklų katalogą.