Titulinis
Kalbu kursai Studijos užsienyje Verslui Kitos paslaugos Apie mus

Karjeros akiniai

Šiais laikais mūsų karjera ir jos sėkmė priklauso vien tik nuo mūsų pačių, mūsų noro ir gebėjimo tinkamai ją valdyti. Neretai susimąstome ne tik apie save, bet ir apie savo vaikus. Kyla daug klausimų, į kuriuos sunku rasti atsakymus. Kaip atpažinti, kam gabus yra vaikas? Kaip jaunuoliui rasti savo kelią po mokyklos? Kaip pakeisti savo gyvenimą, kai tau jau keturiasdešimt? Ir kaip neprarasti noro tobulėti, sulaukus garbaus amžiaus? Atsakymai į šiuos klausimus – laidoje „Karjeros akiniai“.

Karjeros pasirinkimo stereotipai

Studijų arba profesijos pasirinkimas neretam įvaro galvos skausmą: informacijos daug, aiškios metodikos nėra, mados keičiasi, rodos, kas savaitę. Tėvai sako rinktis vieną, mokytojai – kitą, o draugai turi dar ir savo nuomonę. Straipsniai, kurie turėtų pagelbėti, neretai prikimšti stereotipų, per kuriuos įžvelgti prasmę – sudėtinga. Tėvų, draugų, mokytojų nepakeisime, bet pabandykime panagrinėti stereotipus ir išmokime juos atpažinti.

Žiūrėti laidą »

Gyvenimo veiklos meniu. Kaip rasti balansą karjeroje?

Atvykę į restoraną, tikimės, kad meniu bus aperityvas, užkandžių, pagrindinis patiekalas bei, žinoma, desertas. Kiekvienas mūsų aiškiai suprantame, kad vien tik užkandžių ar vien tik desertų visavertei mitybai tikrai neužtenka. Lygiai taip pat ir mūsų veiklai gyvenime neužtenka vien tik pramogų, kad visiškai realizuotume savo potencialą.

Žiūrėti laidą »

Kokiame amžiuje galvoti apie karjerą?

Karjera – ilgas, daug laiko ir pastangų reikalaujantis, tačiau beprotiškai įdomus procesas. Vieno teisingo atsakymo, kada reiktų galvoti apie karjerą – nėra. Tiek ikimokyklinio amžiaus vaikams, tiek darbo jau paragavusiems asmenims, tiek būsimiems senjorams šis klausimas yra aktualus.

Žiūrėti laidą »